Geri Dön

Süper Lig'de ara transfer sezonu ne zaman bitecek? 2020 Ara transfer dönemi

Ara transfer sezonu için geri sayım başladı. Süper Lig'e verilen aranın ardından 4 Ocak tarihinde başlayan ara transfer sezonunda takımlar eksik olduklarını düşündükleri bölgelere takviyelerde bulundu. TFF ve UEFA kıskacında olan kulüplerin harcama limitlerinin minimum düzeyde olması eldeki futbolcuların kiralanması veya satılmasına neden oldu. Peki 4 Ocak tarihinde başlayan ara transfer sezonu ne zaman sona erecek?

Süper Lig'de ara transfer sezonu ne zaman bitecek? 2020 Ara transfer dönemi

Ara transfer dönemi kapsamında kulüpler çalışmalarını sürdürüyor. UEFA ve TFF kıskacında olan kulüplerin harcama limitleri ara transfer sezonunun başlamasına kısa bir süre kala açıklanmıştı. Harcama limitlerinin açıklanmasının ardından kulüpler transfer çalışmalarına ekstra kaynak yaratabilmek için eldeki futbolcularına gelen teklifleri değerlendirdi. Galatasaray ve Fenerbahçe takımlarına yeni isimleri eklerken Beşiktaş transferin suskun takımı olarak dikkat çekti. Peki Ara transfer dönemi ne zaman sona erecek?

ARA TRANSFER DÖNEMİ NE ZAMAN SONA ERECEK?

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından belirtilen ara transfer dönemi 4 Ocak 2020 tarihinde başlamıştı. Ara transfer dönemi 31 Ocak tarihinde sona erecek.

 

Olivier Giroud'un AC Milan'da ilk gününün perde arkası
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet