Türkiye Haberleri Türkiye, EURO 2024 hazırlıklarına başladı! 13 isim idmanda yer aldı

Türkiye, EURO 2024 hazırlıklarına başladı! 13 isim idmanda yer aldı

25.05.2024 - 16:43 | Son Güncellenme:

A Milli Futbol Takımı, Teknik direktör Vincenzo Montella yönetiminde çalışmalarına başladı. Antrenmanda 13 futbolcu yer aldı.

Türkiye, EURO 2024 hazırlıklarına başladı 13 isim idmanda yer aldı

A Milli Futbol Takımı, EURO 2024 hazırlıkları kapsamındaki birinci etap çalışmalarına TFF Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde dün ve bugün gerçekleştirdiği antrenmanlarla başladı.

Haberin Devamı

Teknik direktör Vincenzo Montella yönetimindeki idmanlarda, video analiz toplantılarının yanı sıra fitness salonunda kuvvet ve mobilizasyon, saha idmanlarında ise pas, top kapma ve topsuz oyun çalışmaları yapıldı.

Birinci etap çalışmalarında A Milli Takım'ın EURO 2024 geniş kadrosunda bulunan Doğan Alemdar, Ahmetcan Kaplan, Ozan Kabak, Samet Akaydin, Can Uzun, Okay Yokuşlu, Orkun Kökçü, Abdülkadir Ömür, Yunus Akgün, Bertuğ Yıldırım, Enes Ünal ve Yusuf Yazıcı ile 24-28 Mayıs aralığındaki idmanlarda bulunacak kaleci Berke Özer yer aldı.

A Milli Takım, yarın saat 11.30'da TFF Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapılacak antrenmanla hazırlıklarına devam edecek.

Yazarlar