Türkiye HaberleriTürkiye-Gürcistan maçı öncesi tribünde gerginlik!

Türkiye-Gürcistan maçı öncesi tribünde gerginlik!

18.06.2024 - 18:33 | Son Güncellenme:

A Milli Takım'ın Gürcistan ile karşılaşacağı maç öncesinde Signal Iduna Park'ta taraftarlar arasında gerginlik yaşandı.

Türkiye-Gürcistan maçı öncesi tribünde gerginlik

A Milli Takım'ın EURO 2024 macerası resmen başladı. Ay-Yıldızlılar, turnuvanın ilk maçında Gürcistan ile karşı karşıya geliyor. Milli takımın Gürcistan ile karşı karşıya geleceği maçın öncesinde maçın oynanacağı Signal Iduna Park'ta taraftarlar arasında kısa süreli bir gerginlik yaşandı. İşte detaylar...

Haberin Devamı

TRİBÜNDE KAVGA ÇIKTI

EURO 2024'teki Türkiye-Gürcistan maçı öncesi taraftarlar arasında kavga çıktı. Gürcü futbolseverlerin, taraftarları ayıran alanı aşıp Türk taraftarların üzerine yürüdüğü görüldü.

İki takım taraftarları bir anda karşı karşıya gelirken güvenlik güçlerinin araya girmesinin ardından olaylar yatıştı. 

Türkiye-Gürcistan maçı öncesi tribünde gerginlik

DORTMUND'DA YOĞUN YAĞMUR!

Maçın başlamasından 2 saat önce, hava tahminlerinde günlerdir uyarı yapıldığı gibi yağmur başladı. Giderek yoğunluğunu arttıran yağmur sebebiyle stat dışında eğlenen taraftarlar, stadyuma giriş yapmak zorunda kaldı.

Signal Iduna Park'ın çatısından yağmur sularının tribüne doğru aktığı görüldü.

Türkiye-Gürcistan maçı öncesi tribünde gerginlik

SEFO TARAFTARLARI COŞTURDU

Taraftarların yerel saatle 12.00'den itibaren KleppingStraße'de kurulan Fan Zone'da toplanmasıyla başlayan etkinlik için özel olarak hazırlanan Milli Takım Taraftar Otobüsü'nde sanatçılar Sefo ve Murda, sevilen şarkılarına yer verdikleri performanslarıyla alana gelen taraftarları coşturdu. Sefo, A Milli Takıma EURO 2024 serüveni için hazırlayarak armağan ettiği "Türkiye'm" şarkısını seslendirirken, taraftarlar da kendisine eşlik etti.

Haberin Devamı

YAĞMUR TANRISEVSİN DE TARAFTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Millî Takım Taraftar Otobüsü'nde yerini alan A Millî Takım Gönüllü Futbol Elçisi Yağmur Tanrısevsin de etkinlik boyunca taraftarlar bir arada oldu. Şarkılara ve marşlara eşlik eden ünlü oyuncu, Türkiye’nin EURO 2024'teki ilk maçı öncesinde bu büyük coşkunun bir parçası oldu.

Türkiye-Gürcistan maçı öncesi tribünde gerginlik

TARAFTARLAR DJ PERFORMANSI EŞLİĞİNDE STADYUMA YÜRÜDÜ

"Tarihin izinde, zafer yolunda" mottosuyla taraftarlarım yoğun ilgi gösterdiği yürüyüş etkinliği, DJ performansı eşliğinde devam etti. Renkli görüntülere sahne olan yürüyüş, karşılaşmanın oynanacağı Dortmund BVB Stadyumu'nun önünde sona erecek.

Türkiye-Gürcistan maçı öncesi tribünde gerginlik

Yazarlar