Gürcistan

Gürcistan

Son dakika Gürcistan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Gürcistan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Gürcistan haber sayfamızda...

Gürcistan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 9.370 gurcistan haberi bulunmuştur.
AB Konseyi Başkanı Michel: Gürcistan'ın toprak bütünlüğünü destekliyoruz
AB Konseyi Başkanı Michel: Gürcistan'ın toprak bütünlüğünü destekliyoruz Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, "AB, uluslararası tanınan sınırlar içerisinde Gürcistan'ın toprak bütünlüğünü ve egemenliğini destekliyor." dedi.
1.03.2021Dünya
Son dakika... Negatif şebekesi! Her şeyleri sahte çıktı
Son dakika... Negatif şebekesi! Her şeyleri sahte çıktıİstanbul’da elebaşılığını Gürcü sosyal medya fenomeninin yürüttüğü çete, 300 dolara sahte negatif Kovid-19 raporu satıyordu. Polisin çökerttiği çeteye yönelik baskınlarda binlerce sahte Kovid-19 raporu ve yabancılara ait pasaportların fotokopileri ele geçirildi.
1.03.2021Gündem
Uyanış Büyük Selçuklu Melik Tapar kim, nasıl ve ne zaman öldü? Melik Tapar'ı kim oynuyor?
Uyanış Büyük Selçuklu Melik Tapar kim, nasıl ve ne zaman öldü? Melik Tapar'ı kim oynuyor? Melik Tapar, Uyanış Büyük Selçuklu dizisiyle ekrana geliyor. Ali Gözüşirin tarafından canlandırılan Tapar karakteri izleyici karşısına çıkıyor. Dizi takipçileri Melik Tapar nasıl öldü merakla araştırıyor. Peki, Uyanış Büyük Selçuklu Melik Tapar tarihte kimdir? İşte, detaylar...
28.02.2021Cadde
Sahte koronavirüs raporu düzenleyen çeteye operasyon
Sahte koronavirüs raporu düzenleyen çeteye operasyonİstanbul'da polis ekipleri, sahte koronavirüs raporu hazırlayan bir suç örgütüne operasyon düzenledi. Gelen son dakika haberine göre; milyonlarca takipçisi olan çetenin lideri sosyal medya fenomeniydi. Operasyonda, sokak ortasında doktor kılığında insanlardan sürüntü alıp sahte negatif rapor verdiği belirlenen 12 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerin rapor için 150 ile 300 dolar arasında para aldıkları belirlendi.
28.02.2021Haberler
Son dakika... Ünlü fenomen de gözaltına alındı! Sahte koronavirüs raporu düzenleyen çeteye operasyon
Son dakika... Ünlü fenomen de gözaltına alındı! Sahte koronavirüs raporu düzenleyen çeteye operasyonİstanbul'da polis ekipleri, sahte koronavirüs raporu hazırlayan bir suç örgütüne operasyon düzenledi. Gelen son dakika haberine göre; milyonlarca takipçisi olan çetenin lideri sosyal medya fenomeniydi. Operasyonda, sokak ortasında doktor kılığında insanlardan sürüntü alıp sahte negatif rapor verdiği belirlenen 12 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerin rapor için 150 ile 300 dolar arasında para aldıkları belirlendi. İşte haberin ayrıntıları...
28.02.2021Gündem
Kadim kent Tiflis tarihiyle büyülüyor
Kadim kent Tiflis tarihiyle büyülüyorBir çok medeniyete ev sahipliği yapmış Gürcistan'ın başkenti Tiflis, tarihi dokusu ve doğal güzellikleriyle göz kamaştırıyor. Türkiye'nin yanı başında olan ve geçerli kimlik kartıyla ziyaret edilebilen Gürcistan'ın başkenti Tiflis, Batum ile birlikte ülkenin en çok turist çeken kentlerinden biri.
28.02.2021Tatil
Muhalefet liderinin gözaltına alındığı Gürcistan'da sular durulmuyor
Muhalefet liderinin gözaltına alındığı Gürcistan'da sular durulmuyorNika Melia taraftarları bir kez daha sokağa dökülüp parlamento binasına yürüdü, ana muhalefet liderinin serbest bırakılmasınının yanı sıra erken seçim istedi.
26.02.2021Dünya
Çorum Yeni Şehir Stadı, "2020 Yılın Statları" yarışmasında Türkiye'yi temsil ediyor
Çorum Yeni Şehir Stadı, "2020 Yılın Statları" yarışmasında Türkiye'yi temsil ediyorÇorum Belediyesi tarafından inşa edildikten sonra Gençlik ve Spor Bakanlığına devredilen Çorum Yeni Şehir Stadı, 2020 yılında tamamlanan statların yarıştığı "2020 Yılın Statları" yarışmasına aday gösterildi.
26.02.2021Süper Lig
Iğdırlı üç girişimci buldu! 50 milyon tona yakın...
Iğdırlı üç girişimci buldu! 50 milyon tona yakın...Iğdır'ın Tuzluca ilçesinde, 3 girişimcinin bulduğu 50 milyon tona yakın tuz rezervi, bölge halkını sevindirdi. 'Tuz dağı'na kepçelerle giren işçilerin kamyon kamyon çıkardığı tuz, karla mücadelede ve hayvancılıkta kullanılıyor. Girişimcilerden Selahattin İlter, "Sondaj çalışmalarımıza 2018'de başladık ve yeni damar bulduk. Bu damar, yapılan incelemelere göre, 30 ile 50 milyon ton civarında. Malum kış şartlarından dolayı Karayolları, tuzu kar ve buzla mücadelede kullanıyor. Yurt dışı olarak şimdilik Gürcistan'a ihraç ediyoruz" dedi.
26.02.2021Haberler
Iğdırlı üç girişimci buldu! 50 milyon tona yakın...
Iğdırlı üç girişimci buldu! 50 milyon tona yakın...Iğdır'ın Tuzluca ilçesinde, 3 girişimcinin bulduğu 50 milyon tona yakın tuz rezervi, bölge halkını sevindirdi. 'Tuz dağı'na kepçelerle giren işçilerin kamyon kamyon çıkardığı tuz, karla mücadelede ve hayvancılıkta kullanılıyor. Girişimcilerden Selahattin İlter, "Sondaj çalışmalarımıza 2018'de başladık ve yeni damar bulduk. Bu damar, yapılan incelemelere göre, 30 ile 50 milyon ton civarında. Malum kış şartlarından dolayı Karayolları, tuzu kar ve buzla mücadelede kullanıyor. Yurt dışı olarak şimdilik Gürcistan'a ihraç ediyoruz" dedi.
26.02.2021Ekonomi
Türkiye'nin muz üretimi arttı
Türkiye'nin muz üretimi arttıTarım ve Orman Bakanlığı'nın yürüttüğü çalışmalarla muz üretimi geçen yıl bir önceki yıla göre yüzde 32,8 artarak 728 bin 133 tona yükseldi.
24.02.2021Ekonomi
Gürcistan’da gözaltı krizi
Gürcistan’da gözaltı kriziGürcistan’da geçen yıl düzenlenen protestolarda eylemcileri kışkırttığı gerekçesiyle gözaltına alınıp kefaletle serbest bırakılan ana muhalefet lideri Birleşik Ulusal Hareketi Başkanı Nika Melia, bu kefaleti ödemeyince dün yeniden gözaltına alındı.
24.02.2021Dünya
ABD Dışişleri Sözcüsü Price: İran nükleer yükümlülüklerinden uzaklaşıyor
ABD Dışişleri Sözcüsü Price: İran nükleer yükümlülüklerinden uzaklaşıyorABD Dışişleri Sözcüsü Ned Price, Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı (UAEA) müfettişlerine özel denetim izinleri veren Ek Protokol'ü askıya alan İran'ın yanlış yöne gittiğini ve nükleer konusundaki sınırlamalarından uzaklaştığını söyledi.
23.02.2021Dünya
Gürcistan'da muhalifler yolları kapattı
Gürcistan'da muhalifler yolları kapattıGürcistan'ın başkenti Tiflis'te ana muhalefet lideri Birleşik Ulusal Hareketi Başkanı Nika Melia'nın, özel kuvvetlerce düzenlenen operasyonla yakalanması protesto edildi.
23.02.2021 Haberler
Gürcistan'da muhalifler yolları kapattı
Gürcistan'da muhalifler yolları kapattıGürcistan'ın başkenti Tiflis'te ana muhalefet lideri Birleşik Ulusal Hareketi Başkanı Nika Melia'nın, özel kuvvetlerce düzenlenen operasyonla yakalanması protesto edildi.
23.02.2021Dünya
Çavuşoğlu, Türkmenistanlı mevkidaşıyla ortak basın toplantısında konuştu
Çavuşoğlu, Türkmenistanlı mevkidaşıyla ortak basın toplantısında konuştuDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkmen gazının Türkiye'ye gelmesi ve Türkiye üzerinden Avrupa'ya ulaşması için üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını söyledi.
23.02.2021Dünya
Son dakika: Dışişleri Bakanı açıkladı! 'Üzerimize düşeni yapmaya hazırız'
Son dakika: Dışişleri Bakanı açıkladı! 'Üzerimize düşeni yapmaya hazırız'Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkmen gazının Türkiye'ye gelmesi ve Türkiye üzerinden Avrupa'ya ulaşması için üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını söyledi.
23.02.2021Ekonomi
Melik Tapar nasıl öldü? Uyanış Büyük Selçuklu Melik Tapar kimdir, ne zaman öldü?
Melik Tapar nasıl öldü? Uyanış Büyük Selçuklu Melik Tapar kimdir, ne zaman öldü? Melik Tapar kaç yaşında öldü? Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Melikşah'ın oğlu Tapar olarak ekrana gelen Melik Tapar tarihte kimdir merak ediliyor. Ali Gözüşirin tarafından canlandırılan Melik Tapar dikkatleri üzerine çekiyor. Peki, Melik Tapar nasıl öldü, ne zaman öldü? İşte, detaylar...
22.02.2021Cadde
Bakan Çavuşoğlu: PKK'nın 13 masum insanı öldürmesine dünya yine sessiz kaldı
Bakan Çavuşoğlu: PKK'nın 13 masum insanı öldürmesine dünya yine sessiz kaldıDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Konseyi'ne hitaben, "Kısa süre önce, PKK terör örgütü Kuzey Irak'ta 13 masum insanı öldürdü ve dünya yine sessiz kaldı. Uluslararası dayanışma olmadan ve mevcut çifte standartlarla bu tehdidi ortadan kaldıramayız" dedi.
22.02.2021Siyaset
Doğu Karadeniz'in su ürünleri ihracatı ocakta yüzde 176 arttı
Doğu Karadeniz'in su ürünleri ihracatı ocakta yüzde 176 arttıDoğu Karadeniz'den 2020'nin ocak ayında yapılan su ürünleri ihracatı 2021'in ilk ayında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 176 artarak 10 milyon 73 bin 613 dolara ulaştı.
22.02.2021Ekonomi
Ardahan resmen buz kesti! Eksi 20'yi gördü
Ardahan resmen buz kesti! Eksi 20'yi gördüArdahan merkezde gece hava sıcaklığı, sıfırın altında 20 dereceye kadar düşerken, Kura Nehri'nin büyük kısmı buz tuttu. Yapılan ölçümlere göre, ilde en soğuk yerleşim birimi, sıfırın altında 28 derece ile Göle ilçesi oldu.
22.02.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan 12 kanunu onayladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan 12 kanunu onayladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, uluslararası anlaşmalara ilişkin imzaladığı 12 kanun Resmi Gazete'de yayımlandı.
20.02.2021Siyaset
Son dakika: Türkiye ile Azerbaycan arasında imzalar atıldı!
Son dakika: Türkiye ile Azerbaycan arasında imzalar atıldı!Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Azerbaycan ile Türkiye arasındaki ticaretin önemine değinerek, "Kovid-19 salgınının olumsuz etkilerine rağmen 2020 yılında, bir önceki yıla göre yüzde 5 artarak, enerji dahil 4,6 milyar dolar olarak gerçekleşmiştir." dedi.
19.02.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'dan Türkiye-Azerbaycan İş Forumu'nda önemli mesajlar
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'dan Türkiye-Azerbaycan İş Forumu'nda önemli mesajlarCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "PKK terör örgütünün katliamlarına ama, fakat, lakin diyen vicdansızlar"ın Karabağ'da çözüm için bir araya gelip oyalama taktiği güdenlerin uzantıları olduğunu bildirdi.
18.02.2021Siyaset
Son dakika: Gürcistan Başbakanı Giorgi Gakharia istifa etti
Son dakika: Gürcistan Başbakanı Giorgi Gakharia istifa ettiSon dakika haberine göre, Gürcistan Başbakanı Giorgi Gakharia, istifa ettiğini açıkladı. Gakharia, başkent Tiflis'te gazetecilere yaptığı açıklamada, ülkedeki ana muhalefet partisi Birleşik Ulusal Hareketi Başkanı Nika Melia'ya yönelik tutuklama kararı konusunda ekibiyle yaşadığı görüş ayrılıkları nedeniyle görevinden istifa ettiğini belirtti.
18.02.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

gürcistantürkiyeson dakika haberlerTiflisNika Melia

Gürcistan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.