Milli Takım Vincenzo Montella: Türkiye’ye bir 100. Yıl hediyesi vermenin sevincini yaşıyorum

Vincenzo Montella: Türkiye’ye bir 100. Yıl hediyesi vermenin sevincini yaşıyorum

29.10.2023 - 12:52 | Son Güncellenme:

A Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Cumhuriyet'in 100. yılına özel bir paylaşımda bulundu. Montella "Türkiye’ye bir 100. Yıl hediyesi vermenin sevincini yaşıyorum" ifadelerini kullandı.

Vincenzo Montella: Türkiye’ye bir 100. Yıl hediyesi vermenin sevincini yaşıyorum

A Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Cumhuriyet'in 100. yılına özel bir paylaşımda bulundu. Hırvatistan ve Letonya galibiyetleriyle A Milli Takım'ı EURO 2024'e taşıyan Montella, "Türkiye’ye bir 100. Yıl hediyesi vermenin sevincini yaşıyorum" ifadelerini kullandı.

Haberin Devamı

Montella paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yıl dönümünü en içten duygularımla kutluyor, başta modern Türkiye’nin kurucusu, dünyanın en büyük devlet adamlarından Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu tarihi adımın atılmasını mümkün kılan kişilere derin saygılarımı sunuyorum. Teknik direktörü olmaktan gurur duyduğum A Milli Futbol Takımı ile 2024 Avrupa Şampiyonası finallerine katılmaya hak kazanarak, Türkiye’ye bir 100. Yıl hediyesi vermenin sevincini yaşıyorum. Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılına ulaşması vesilesiyle büyük gurur, mutluluk ve coşku yaşayan Türk halkının bu güçlü duygularını paylaşıyorum. Cumhuriyet’in kurulması, bağımsızlık için kahramanca mücadele vermiş Türk insanının azim ve fedakarlığının taçlandırılmasıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yılı Kutlu Olsun!

Haberin Devamı