Geri Dön

WWE 2K19 oyunseverlerin beğenisine sunuldu

2K, WWE oyun dünyasının temel taşı olan WWE 2K19’un piyasaya çıktığını duyurdu. Gerçeklik, hikaye ve eğlenceyi bir arada sunan WWE 2K19, popüler WWE, NXT ve 205 Süperstar’ın bulunduğu, aynı zamanda WWE efsaneleri ve Hall of Fame yıldızlarının da yer aldığı dev bir kadro sunuyor. Tüm kadro, WWE’nin farklı maç türlerinde, farklı ayarlarda, yaratıcı seçeneklerin bulunduğu modlarda ve çok daha fazlasında kullanılabiliyor.

WWE 2K19 oyunseverlerin beğenisine sunuldu

WWE 2K19’un içerdiği yeniliklerin bir kısmı şu şekilde:

İyileştirilmiş Oynanış ve Maç Türleri: Bolca oynanış geliştirmesiyle birlikte WWE 2K19, artık yenilenmiş atak sistemi, gelişmiş yapay zeka ile yeni Payback sistemi, ringde maçın gidişatını değiştirecek defans bazlı oynanış mekanikleri, oyunun kare hızı, genel tepki ve animasyonların iyileştirilip ring içindeki aksiyonun daha gerçekçi gözükmesi gibi yeniliklere sahip. WWE 2K19 ayrıca beş kişilik maç moduna, tamamen yeniden tasarlanan Hell in a Cell maç moduna sahip. Aynı zamanda Steel Cage ile Money in the Bank modlarında da büyük yenilikler bulunuyor.

Eğlence Odaklı Yenilikler: Daha etkileşimli oynanış, hızlı aksiyonlar, dinamik momentum değişimleri, yeni hareketler ve oyun modları - hepsi derin hikaye anlatımı, ters köşe senaryosu, alternative evrenleri ve daha fazlasıyla – son yılların en etkileşimli WWE 2K oyunu haline getiriyor. Ayrıca, iki önemli oynanış geliştirmesi olan Big Head ve Block Body ile seriye yeni soluk katılıyor.

Showcase Modu – Daniel Bryan’ın Dönüşü: WWE Süperstarı Daniel Bryan’ın inanılmaz macerasını yeniden yaşayın. Kariyerini belirleyen en önemli an olan WrestleMania 30’dan, kalp kırıcı emeklilik anına ve 2018’deki başarılı dönüşüne kadar. “The Return of the Daniel Bryan” modu 11 tarihi maç, hikaye şeklinde ara sahneler ve WWE kariyerinde kullanılabilecek birçok açılabilir karakter ve arena barındırıyor.

Başakşehir'in son 16'daki rakibi Kopenhag

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber