Geri Dön

Yunanistan Bakasetas’ın yükselişini konuşuyor! Büyük pişmanlık

Yunanistan Milli Takımı’nda kaptanlık pazubandını takan Bakasetas’ın yükselişi ülkesinde gündem oldu. Öte yandan AEK'nın pişmanlığı ortaya çıktı.

Yunanistan Bakasetas’ın yükselişini konuşuyor! Büyük pişmanlık


Onur Dinçer - Skorer

Trabzonspor’da yıldızlaşan, Yunanistan Milli Takımı’nda kaptanlık pazubandını takan Bakasetas’ın artan değeri için ülkesinde haberler yapıldı, kısa sürede gösterdiği gelişim masaya yatırıldı.

Trabzonspor’da performansının zirvesine çıkan Anastasios Bakasetas’ın formu ülkesinde yakından takip ediliyor. Yunanistan Milli Takımı’nda da kaptanlık pazubandını takmaya başlayan oyuncunun kısa süre içerisinde geçirdiği önemli gelişime dikkat çekiliyor.

Fiyatı artık el yakan bir oyuncu

Transfermarkt’ın futbolcuların tahmini bonservis bedellerini güncellemesinin ardından Bakasetas bordo-mavililerde en çok artışa ulaşan isim olmuş ve 7 milyonluk değeri 10 milyon euroya çıkmıştı. Bu durum oyuncunun ülkesinde de dikkatleri çekti.

Yunanistan Bakasetas’ın yükselişini konuşuyor Büyük pişmanlık


İki senede değeri kat kat arttı

AEK’dan henüz iki sene önce 700 bin euro karşılığında ayrıldığı belirtilen orta sana oyuncusunun kısa sürede 10 milyon euro değer biçilen yıldız bir futbolcuya dönüştüğüne vurgu yapıldı. AEK taraftarlarının da yıldızlaşan ismi ellerinden kaçırdıkları için üzgün oldukları belirtilirken, AEK kulübünün de oyuncunun sonraki satışlarından pay alamadığının altı çiziliyor.

Trabzonspor-Fenerbahçe: ‘Yunan düellosu’

Yunanistan’da bir yandan da Trabzonspor-Fenerbahçe maçının heyecanı yaşanıyor. Her iki takımda da Yunan futbolcuların bulunması, ligde zirve mücadelesine direkt etki edecek karşılaşmayı Komşu’da da oldukça popüler bir hale getirmiş durumda. Bakasetas, Siopis ve Pelkas gibi futbolcuların sahada olacağı maç için Yunanistan’da ‘Yunan düellosu’ yakıştırmaları yapılıyor.

Fatih Terim'den rahatsızlık açıklaması! 'Operasyon ihtimali var'
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber