17.02.2017 - 09:01 | Son Güncelleme: 17.02.2017-9:04 A-A+

20 yıl sonra 'İkisi Bir Arada'

1996'da 'İkisi Bir Arada' adlı TV programı yapan Muazzez Ersoy ile İzzet Yıldızhan, 20 yıl sonra aynı isimle sahne programı ile sevenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

20 yıl sonra 'İkisi Bir Arada'

MESUT YILMAZ

Muazzez Ersoy ile İzzet Yıldızhan, önceki gün Ersoy’un Etiler’deki ofisinde müzik yönetmenleri İlyas Tetik ile Fatih Doğaner’le bir araya gelerek, sahne projeleri hakkında toplantı yaptılar. 

Toplantı sırasında gazetecilere projeleri hakkında bilgi veren ikili, “Uzun zamandan beri her bir araya geldiğimizde bu konuyu yapacağımıza dair konuşmalar geçiyordu. En sonunda böyle bir karar aldık. Seslerimiz birbirlerine çok yakın. Daha önce de bazı sahnelerde birlikte yer almıştık. Ayrıca 1996 yılında birlikte TV programı yapmıştık ve yıllardır süren bir dostluğumuz var. Daha önceki sahnelerimizde de hem eğleniyorduk hem de eğlendiriyorduk. Sevenlerimiz şimdiden çok eğleneceklerini inanıyoruz" şeklinde konuştular.

Ersoy ile Yıldızhan, ilk sahnelerini 25 Şubat’ta Kıbrıs Nuh'un Gemisi’de gerçekleştirecekler.

Bilgi YarışmasıTarihte bilinen ilk yazılı anlaşma, hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.