Fil sevenlere özel filli aksesuarlarFil figürlü aksesuarları seviyorsanız bu takılar tam size göre...
Victoria Beckham'ın siyah tarzıBaştan aşağı siyah giyinip iç karartıcı olmamanın sırrı Victoria Beckham olmak mı?
İşe giderken giymemeniz gereken 10 şeyOfiste tarzınızı yansıtacağım derken abartlı kıyafetlerle gitmek hatasına düşmeyin. işte ofiste giymemeniz gereken 10 şey...
Metabolizma hızını artıracak 11 öneriBazı değişiklerle kışın yavaşlayan metabolizmanın canlandırılması mümkün olabiliyor.
İşte en popüler isimlerTürkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), Türkiye çocuk istatistiklerini yayınladı. TÜİK'in açıkladığı 'İstatistiklerle Çocuk'a göre Türkiye nüfusunun yüzde 29,4’ünü çocuk nüfus oluşturdu.
KKKA hastalığına dikkatGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Tezer, "Keneler de biz de yaşadığımız sürece onlarla temas etmeye devam edeceğiz" dedi.
Çocuk istiyorsanız mantar yiyinYapılan araştırmalar mantarın erkeklerde sperm üretimini ve kalitesini arttırdığını gösteriyor.
Çocuklar hayır demeyi öğreniyorÇocukların bağımlılıklara hayır diyebilmesi birbirlerini etkilemekten geçiyor
Son yılların tatil trendiSeyahat planları aylar öncesinden yapılıyor, 3-4 günlük yurtdışı tatillerine gidiliyor
Eksik dişlere saatlik çözümProf. Dr. Julide Özen CAD/CAM sistemi ile eksik dişlerin 1-2 saat içerisinde tedavi edilebileceğinin mümkün olduğunu belirtti.
Gençlerde kalp hastalıkları artıyorÖzellikle son dönemde genç yaştaki insanların kalp rahatsızlıklarına bağlı olarak yaşamlarını yitirmeleri endişe yaratıyor.
Kolay köstebek pasta tarifiAnne günlerinin lezzetli tariflerinden olan köstebek pastayı kolayca evde hazırlayabilir ve sevdiklerinize servis edebilirsiniz.
"Onlar bile evlendi, ben evde kaldım" dediğimiz dostlarHayvanlar da aşık olur, onlar da çok sever :)
Harvey Nichols 2015 plaj koleksiyonuHarvey Nichols, birbirinden şık ve çekici tasarımların yer aldığı 2015 Plaj Koleksiyonu ile unutamayacağınız bir yaz müjdeliyor.
Saçlarda yeni trend gökkuşağı modası2015 saç trendleri bu yıl hepimizi şaşırtıyor. Bu trendlerden biri de gökkuşağı saçlar.
Goodyear'dan sürücü anketiGoodyear, 19 Avrupa ülkesinde, yaşları 16-25 arasında değişen 6800 acemi sürücünün ebeveyniyle yaptığı geniş çaplı anketle çarpıcı sonuçlar elde etti.
Boyunda omurilik kanal darlığı hastalığıMikroteknik yöntemi ile boyunda ve sırtta dar kanal ameliyatları artık mümkün…
Kolay mantıMantının iyi olup olmadığını anlamak için biraz dikkat etmeniz yeterli. Mantı hamuru yumuşak ve beyaz olmalı, fırınlanmamış olmalı ve kıymalı olmalı.
En büyük faydası yaprağındaTürkiye’de İzmir, Yalova, Bursa, Sakarya ve Adana çevresinde yetiştirilen enginarın faydaları saymakla bitmiyor.
Crate and Barrel’ın bar gereçleriCrate and Barrel, profesyonelliği evlere taşıyan şık ve pratik bar gereçleri ile en lezzetli kokteylleri hazırlamanıza yardımcı oluyor.
Günlük burç yorumlarıHakan Kırkoğlu 27 Nisan burçlarını PembeNar.Com okurları için yorumladı...
Puantiyeyi seviyoruz
Hafta Hafta Gebelik

Gebeliğinizin kaçınca haftasındasınız?