Bu gelinliği giymek cesaret isterEvlilik hazırlığı yapıyorsanız ve hayalinizdeki gelinlik cesur, seksi ve göz alıcı bir model ise bu galeri tam size göre... İşte Charchy 2015 gelinlik modelleri
En yaratıcı telefon kılıflarıTelefon kılıflarını hepimiz seviyoruz. Hem telefonumuzu koruyor hem de tarzımızı yansıtıyor. İşte en yaratıcı telefon kılıfları...
Bulaşığı elde yıkıyorsanız dikkat!Dermatoloji Uzmanı Doç.Dr. Erol Koç, günde 6 kereden fazla elleri suya sokmanın bu hastalığı tetiklediğini belirtti.
1 kg zayıflamak için kaç saat yürümek gerekir?Tempo ile yürüyerek saatte 400 kalori verilebilir. Peki, 1 kg vermek için kaç saat yürümelisiniz?
Ayrılık kaygısı problemini aşınBazı çocuklar yeni maceralara atılmak, yeni arkadaşlar edinmek veya kendilerine göz kulak olacak yeni biriyle vakit geçirmek için can atarlar. Bazıları ise anne veya babasından ayrılırken kaygı duyar, hatta korkuya kapılır.
Okul başarısı bu yüzden düşüyor olabilir!Çocuğunuz ona seslendiğinizde tekrarlatıyor, umursamazmış gibi davranıyor, okul başarısı kötüye gidiyor ve öğretmeni derslere ilgisinin azaldığını söylüyorsa nedeni kulağında biriken sıvı olabilir.
Hamilelikte bel fıtığına dikkat!Toplumda çok sık görülen bel fıtığı hastalığının anne adaylarının da canını sıkmaya yeterli bir sorun olduğunu söyledi.
Maskara nasıl sürülür?Makyajın en son ve en etkili dokunuşu maskara, Bakışları derinleştirmek ve anlam kazandırmak için kullanılan en önemli ayrıntıdır.
Tüysüz köpeklerFotoğrafçı Sophie Gamand'ın çektiği tüysüz köpekler fotoğrafları herkesin yüzünü gülümsetiyor.
Mutlu olmanın 5 kriteriKişilerin mutlu olmasının iki temel koşulu olduğunu belirten psikiyatrist Prof.Dr. Nevzat Tarhan, "Mutluluğu yakalamak doğru iletişime bağlıdır." dedi.
Dekolte giyeceklere Nefertiti boynuDermatolog Dr. Neslihan Dolar, sevgililer gününde sevgilisini büyülemek isteyenlere star ışıltısı kazanmanın yollarını anlattı
Ekmeğin bayatlamaması için bunu yapınKalan ekmeklerin bayatlamasını aslında çok basit bir yöntemle engelleyebilirsiniz.
Sandaletlerinizi baştan yaratınÇok basit malzemeler ve biraz el işçiliği ile sıkıldığınız eski sandaletlerinize yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.
En yaratıcı küpe tasarımlarıKüpeler insanlığın ilk günlerinden beri sıkça kullanılan aksesuarlardan olmuştur. İşte birbirinden keyifli küpe tasarımları...
Kadınların kabusu Ronaldo bacağıKadınların bacakla ilgili en büyük kabusu ise 'Ronaldo bacakları' diye tabir edilen bacak traşı. Aslında Baldır kası tıraşlama işlemi ile ise kısa sürede daha ince, daha estetik ve kusursuz bacalara sahip olmak mümkün.
Anne karnında alkış tuttuAnne karnındaki bir bebeğin ultrason görüntüleri izleyenleri şaşırttı.
İshal ölümcül olabilirÇocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Sabri Acar, yaptığı açıklamada, ishalin bebek ve çocuklarda her mevsimde karşılaşabilecek bir sağlık sorunu olduğunu söyledi.
Evde karamel nasıl yapılır?Tadına bayıldığımız karameli evde kolayca hazırlayabilirsiniz.
Her derde deva baharatlar!Yemeklerimize lezzet katan baharatların sağlığınız için ne kadar faydalı olduğunu biliyor musunuz? İşte kekik, safran, kim yon, zencefil, tarçın ve diğer tüm baharatların inanılmaz faydaları...
Evliyken 3000 erkekle birlikte oldu28 yaşındayken sekse olan düşkünlüğünü keşfeden 63 yaşındaki kadın 3000 erkekle birlikte olduğunu açıklayıp herkesi şok etti.
Evi düzenlemenize yardımcı ipuçlarıEvde kendinize daha fazla yer açmak için bu tür düzenlemeler yapabilirsiniz.
Cennette yaşayan deniz çingeneleriBorneo'da yaşayan Bajau kabilesi cennetin ortasında hayatlarını denizden kazanıyor.
Pazar günü de şıkız!
Hafta Hafta Gebelik

Gebeliğinizin kaçınca haftasındasınız?