2016'nın en moda kısa gelinlikleriDüğün mevsimi yaklaşırken akıllarda değişik gelinlik modelleri yankılanmaya başladı.
2016 yazı için eşarp bağlama modelleriSadece plajlarda değil sokaklarda da sık sık görmeye başladığımız eşarplar en tarz nasıl bağlanır?
En sık yapılan makyaj hatalarıDoğru yapılan bir makyaj güzel hatlarınızı vurgulayarak sizi daha bakımlı gösterebilir. Ancak yanlış bir makyaj güzelliğinizi mahvedebilir.
Denemeden rahat ayakkabıyı bulma yollarıSizi sonrasında yüzüstü bırakmayacak ayakkabıyı bulmanız için 5 kolay yöntem.
Sabah yorgunluğunun nedenleriSabah uyanamıyor, yataktan sürünerek kalkıyor, uykunuzu alamamış hissediyorsanız, sürekli yorgunluk ve halsizliğiniz varsa bazı hastalıklar akla gelmelidir. İşte sabah yorgunluğunun nedenleri...
Milföy pasta tarifiLezzeti ve sunumu bir harika, oldukça pratik milföy pasta tarifi...
Dekorasyonda siyah rüzgârıSiyah iç dekorasyonda doğru kullanıldığı takdirde çok iyi sonuçlar ortaya çıkabilir.
Evliliği korumanın püf noktalarıPsikiyatrist/Psikoterapist Yrd.Doç.Dr. Rıdvan Üney, evliliği korumanın yolları hakkında önemli uyarılarda bulundu.
Evde yapabileceğiniz 5 siyah nokta maskesiİşte evde yapabileceğiniz birkaç siyah nokta maskesi...
Elektrik kesintilerine karşı alınabilecek önemlerElektrik kesintisine karşı alınabilecek önlemler neler?
Simli kaş trendiYaz, güneş, festivaller derken hayatımıza yeni bir trend daha dahil oldu: Simli kaş trendi.
Mucize yaz meyveleriBirbirinden güzel meyvelerin mucize etkilerinden bahsetmek gerek.
Uyuma şekliniz ilişkiniz hakkında ne söylüyor?Partnerinizle uyuma şekliniz ilişkinizde neler olup bittiği hakkında ipuçları veriyor.
Eski kıyafetlerinizi yeniden yaratınYaz gardırobunuzu yenilemenin çok ucuz ve basit yolları var. Eski, sıkıcı, modası geçmiş kıyafetlerinizi çok basit kendin yap projeleriyle yeniden yaratarak yaz gardırobunuzu tarz hale getirebilirsiniz.
Güzelliğinize avokado katın!Avokado müthiş bir meyve! Makarna sosu yapılıyor, keklere, pastalara katılıyor. Yemek olarak tüketilmesinin yanı sıra antioksidan, C vitamini, E vitamini ve nemlendirici yağları ile saç ve ciltte harikalar yaratıyor. Güzellik rutininizde katabileceğiniz 5 avokado tavsiyesi...
Çocuk annelerin sayısı artıyorÇocuk anneler tüm dünyada yaygınlaştı. Birleşmiş Milletler Nüfus Araştırması'na göre, az gelişmiş ülkelerdeki her 5 doğumdan biri 18 yaş altı genç kızlar tarafından gerçekleştiriliyor.
Dışarı çıkan gözü ameliyatla geriye çekildiMersin'in Tarsus İlçesi'nde 46 yaşındaki aşçı Nuran Baldaz'ın ileriye doğru yer değiştiren ve 4 milimetre dışarı çıkan gözü, ameliyatla eski yerine çekildi.
Bugün ne pişirsem? - 31 Mayıs günün menüsü"Bugün ne pişirsem?"de her gün seçtiğimiz günün menüsü ve tarifleriyle günün menüsü için fikirler veriyoruz. 31 Mayıs günün menüsünde sizin için hangi tarifleri seçtik? İşte cevabı...
1 ayda 25 kilo verdiGenel Cerrahi Uzmanı M. Ferhat Ferhatoğlu tarafından gerçekleştirilen ameliyattan sonra 162 kilo ağırlığındaki Emre Çukurova bir ay içersinde 25 kilo verdi.
Gelin makyajında yeni trendYazın yaklaşmasıyla birlikte düğün ezonu da resmen açıldı. Peki düğünlerin yıldızı gelinlerin en dikkat ettiği gelin makyajında yeni trend HD nasıl olur biliyor musunuz?
Banyonuzu güzelleştirmenin düşük bütçeli yollarıBanyolarınıza karakter kazandırırıken maliyeti düşürmek istiyorsanız bu önerilere kulak asmalısınız...
Persil için kızıyla kamera karşısındaPersil’in sevilen yüzü ve başarılı oyuncu Pınar Altuğ Atacan, Persil Power-Jel’in yeni reklam filmi için ilk kez kızı Su ile kamera karşısına geçti.
Tarz kadınların adresi PembeNar
Hafta HaftaGebelik
YAZARLAR