Vücut zinciri modelleri'Body chain' olarak bilinen vücut zincirlerini, siz de bikiniyle ve yazlık kombinlerinizle kullanabilirsiniz.
Minik saksıdan kolyelerMinimalizm sevenler için minik saksılardan sevimli kolye tasarımları...
Gözlüklülere özel makyaj önerileriÇerçevenin arkasındaki büyülü gözleri ortaya çıkartma önerileri
Bacak inceltme hareketleriYrd. Doç. Dr. Gamze Şenbursa, 5 egzersizle düzgün bacaklara sahip olmanın yöntemini anlattı.
Suda doğumu böyle görüntülediEvde suda doğum yapan arkadaşının an an görüntülerini çeken Kathy Rosario isimli fotoğrafçının yakaladığı kareler suda doğumu merak edenler için bilgilendirici nitelikte.
Hem kısırlık hem düşük sebebiAraştırma sonucuna göre, “çikolata kisti” olarak da bilinen endometriozis, gebelikte önemli sorunlara yol açmakla kalmıyor, kısırlık ve düşük riskini de artırıyor.
Sivrisinekler en çok kimi ısırır?Sabah vücudunuzda onlarca sinek ısırığıyla uyanıyorsunuz. Ancak evde başkaları da var ama sadece sizi ısırıyorlar. İşte nedeni...
Çilek kompostosuMis gibi kokulu çileklerden çilek kompostosu hazırlayabilirsiniz.
Doğumda yeni trend "tohumlama"Tohumlama anlamına gelen seeding yöntemi özellikle Avustralya'da gittikçe daha popüler hale geliyor. Peki seeding nedir?
Güneş yanığına doğal çözümDermatoloji Uzmanı Dr. Şerafettin Saraçoğlu, yaz mevsiminde deride güneş yanıklarına dikkat çekerek, maydanoz maskesinin yanıklara iyi geldiğini belirtti.
Diş ağrısına iyi gelen çözümlerHospitadent Diş Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Diş Hekimi Recep Eşkar, diş ağrısı sırasında ağrıyı hafifletmede uygulanabilecek doğal çözümleri şöyle sıraladı.
Kimonolu kedilerKimononun sizden bizden daha çok yakıştığı sevimli kedi fotoğrafları :)
Sicilya'nın en güzel şehirleriProntotourblog, sizleri İtalya’nın 1948 anayasasıyla ayrılan 20 özerk bölgesinden biri olan Sicilya bölgesinin en gözde şehir ve kasabalarıyla tanıştırıyor.
Fransız saç modeli nasıl yapılır?Saçlarınızı modern bir Fransız stili yaparak yeni bir görünüm elde edebilirsiniz.
Hipnozla hamile kaldılar!ABD, Kanada ve İsrail’de yapılan bilimsel araştırmalar sırasında, bebek sahibi olamayan kadınlar hipnozla hamile kaldı.
Saman nezlesi dediler kanser çıktı25 yaşındaki genç anne burun kanaması şikayetiyle doktora gidince nezle olduğu gerekçesiyle eve gönderildi ancak gerçek şok etti. Kanser olduğu çok sonra anlaşıldı.
Kalburabastı tatlısıŞerbetli hamur tatlılarını hanım günlerinde, bayramlarda her fırsatta yaparız çünkü toplum olarak hamur tatlılarına çok düşkünüz.
Bağımlılık yaratan yiyeceklerBağımlılık üzerine araştırma yapan uzmanlar bazı yiyeceklerin beyni etkilediğini ve bağımlılık yarattığını ortaya çıkardı. İşte bağımlılık yaratan besinler...
Günlük burç yorumlarıHakan Kırkoğlu PembeNar.Com okurları için 3 Temmuz günlük burçları yorumladı...İşte 3 Temmuz 2015 Koç, Boğa, Kova, Yay, Başak, Terazi, Yengeç, Akrep, Balık, İkizler, Oğlak, Aslan burçlarının günlük burç yorumu ve günlük burçların etkileri.
Haftasonu kaçamağına hazır mısınız?
Hafta Hafta Gebelik

Gebeliğinizin kaçınca haftasındasınız?