Erkekleri tahrik eden kıyafetlerBazı kıyafetlerin erkeklere çok çekici geldiğini hepimiz biliyoruz. İşte erkekleri tahrik eden kıyafetler...
Beyaz jean nasıl kombinlenir?Beyaz jeanlerinizi nasıl kombinleyeceğinizi bilemiyorsanız işte size kombin önerileri...
F&F Active koleksiyonuF&F, active koleksiyonu ile baharın enerjisini yükseltiyor.
Aşırı kilolardan kurtaran yöntemlerObezite, yaşam kalitesini olumsuz etkilemekle kalmayıp hayati tehlikeye neden oluyor.
Anne göbeği ile gurur duyan kadınlardoğum sonrası çatlakları ve bir türlü eritilemeyen göbeklerinden utanmayan ve Instagram'da paylaşan kadınlar
Genetik testlerin önemiGenetik testler tedaviyi hızlandırıyor, tedavinin etkisini artırıyor.
Çocuklarda demir eksikliğiDemir eksikliğinin anemi dışında yol açtığı en önemli sorunlardan biri çocuğun zeka gelişimi olumsuz yönde etkileyebilmesi.
Sınav kaygısı için ne yapmalı?LYS’ye sayılı günler kala Profesyonel Öğrenci Koçu Şebnem Daloğlu sınav kaygısını ve ailelere düşen görevleri değerlendiriyor.
Salyangozların sevimli dünyasıSalyangozları fotoğraflayan bir fotoğrafçı birbirinden güzel kareler çekmiş...
Bel fıtığına ameliyatsız çözümVücudunuz bel fıtığını kendi kendine kalıcı olarak tedavi edebilir.
Kabaklı mücver tarifiKabağın en güzel formlarından biri olan bu tarifle mücver yapmak çok kolay.
Kadın ve erkeklerin hayallerini düğün mü nikah mı süslüyor?Bir tarafta şatafatlı düğünler, bol bol davetliler, eğlenceler diğer tarafta sade ve şık nikah törenleri... Evlilik hayali kuran kızlar ve erkekler hangisini düşlüyor?
Longoz Ormanı'ndan muhteşem görüntülerBursalı fotoğraf sanatçısı Orhan Turhan, Bursa’da son dönemde yapılan belgesel ile adından söz ettirmeye başlayan Karacabey Longoz ormanlarını fotoğrafladı.
En kötü elbiselerÜnlülerin seçtiği elbiseler her zaman o kadar da güzel olmuyor. İşte 2015 Grammy ödüllerinde giyilmiş en kötü kıyafetler...
İstenmeyen dövmelerden böyle kurtulunZaman içinde yapılan dövmenin büyüklüğünden ya da şeklinden sıkılan, şikâyetçi olan pek çok insan, dövme sildirme yöntemlerini araştırmaya başlıyor.
Son sınavlarda dikkat edilmesi gerekenler!Eğitim öğretime 9 Şubat 2015 tarihinden başlayan ikinci dönem 12 Haziran 2015 Cuma günü kapanacak. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte birçok öğrencinin motivasyonunun düştüğünü belirten uzmanlar, son sınavların önemli olduğunu hatırlatıyor.
Multipl Skleroz'un ilk belirtileriGözde görme kaybı, kollar ve bacaklarda uyuşma ya da güçsüzlük, baş dönmesi, yorgunluk, idrar kaçırma… Multipl Skleroz, çok çeşitli belirtilerle ortaya çıkıyor.
Eti doğru pişirme yöntemleriUzman Diyetisyen Şefika Aydın Selçuk, eti doğru pişirme yöntemlerine dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.
Hayat kurtaran 7 sebze!İnsan DNA’sını doğrudan etkileyen ve olumlu yönde geliştiren sebzeler olduğunu söyleyen Diyetisyen Emre Uzun, hayat kurtaran bu 7 sebzeyi beslenmenize kattığınızda hayat sürenizin de uzayacağını belirtiyor.
Nikah şekeri modelleriLavantalardan ya da badem şekerlerinden hazırlanan nikah şekerlerinden hepimiz sıkılmadık mı?
Ev tozu alerjisine dikkatAlerjinin en büyük tetikleyicisi olan ev tozu akarlarının gözle görünmeyen canlılar olduklarını belirten Göğüs Hastalıkları ve Alerji Uzmanı Dr. Ayşe Fidan Baturalp, akarların ömürlerinin 2-3 ay olmakla beraber önlem alınmazsa çok hızlı ürediklerini vurguluyor.
Günlük burç yorumlarıHakan Kırkoğlu PembeNar.Com okurları için 26 Mayıs günlük burçları yorumladı...İşte 26 Mayıs 2015 Koç, Boğa, Kova, Yay, Başak, Terazi, Yengeç, Akrep, Balık, İkizler, Oğlak, Aslan burçlarının günlük burç yorumu ve günlük burçların etkileri...
Kimler bikini sezonunu açtı?
Hafta Hafta Gebelik

Gebeliğinizin kaçınca haftasındasınız?