En uyumlu çiftlerUyumlu hatta birebir giyinmenin tadına varanlar
Ofis makyajı nasıl yapılır?Monoton hayata bir parça renk katmak aslında çok kolay. O zaman hemen işe koyulalım!
2014'ün en şık hamileleriGeride bırakmamıza sayılı günler kalan 2014'ün en gözde en şık anne adayları kim öğrenmek ister misiniz?
Pastırmalı, fesleğenli, karides tavaDeniz ürünlerinden karidesin faydalarını göz ardı etmemek gerekir.
Çocuğunuz bu teknikle hipnotize edilmiş olabilirKlinik Psikolog Gülşah Sam Orhan, çocukların ekran başında 25. kare denilen subliminal grafik tekniği kullanılarak zihnine istenilen bilgiler yüklenme yoluyla hipnotize edilebildiklerini kaydetti.
Bypass sonrası yapılan 10 büyük hata!Kalbim yenilendi, bana bir şey olmaz” düşüncesine kapılmayın!
2005 öncesi silikon taktıranlar uyarıEstecenter Plastik Cerrahi Merkezi'nden Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Erdem Güven, 1990-2005 yılları arasında yerleştirilen meme protezlerinin acilen değiştirilmesi gerektiğini söyledi.
Kim Kardashian böyle zayıfladı!Kim Kardashian nasıl zayıfladı? İşte ünlü yıldızın zayıflamak için uyguladığı yöntem.
Sigara içenler gözlerini kaybedebilir!Sigara içmek ciddi şekilde katarakta yakalanma riskini artırır bu normal insanlara göre 2 kat daha fazladır ve sigara içmeye devam ettikçe risk artar.
Enerji içeceklerine dikkat!Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Doç. Dr. Hakan Çoksüer, enerji içeceklerinin kadın ve erkeklerde kısırlığa neden olduğunu söyledi.
Flörtöz kirpikler için 3 maskara hilesiMaskara uygulaması neredeyse her gün başvurduğumuz uygulamalardan bir tanesi. O kadar çok maskara uyguladık ki artık bu konuda uzmanlaştık. Ancak bir kaç tüyo daha öğrenip upuzun kirpiklere kavuşmaya da hayır diyemeyiz!
Daha iyi uymanızı sağlayan 10 öneriSabahları daha zinde uyanmak ve daha kaliteli bir uyku çekmek istiyorsanız bu önerilere dikkat edin.
Lee Alex muhteşem şovuyla sahnede…Dünyaca Ünlü İllüzyonist Lee Alex muhteşem şovuyla sahnede…
Anne-babalar dikkat!Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr. Ayşe Gökçen Gündoğmuş, 2014 yılının ilk 10 ayında hastanenin poliklinik servisine müracaatta bulunan bin 738 kişiye depresyon tanısı konulduğunu belirti.
Kanser riskini azaltmanın 10 yoluÇağın hastalığı konumundaki kanserden korunmanın yolları olabilir mi? Günümüzde oldukça yaygınlaşan kanser ile mücadele için insanlar alternatif tıpa varana kadar her yolu deniyorlar.
Patates Kasesinde YumurtaKahvaltılarda yeni şeyler denemek güzeldir. Üç aşağı, beş yukarı kahvaltıda hazırlayabileceklerimiz aynıdır. Aslında birçok şey var denenebilecek.
Böbreklerini seven bunları yesinEvet, Amerika Birleşik Devletleri’nde yapılan son bilimsel çalışmalara göre, aşağıdaki 8 gıda maddesini düzenli olarak tüketenlerin böbrekleri çok daha düzenli çalışıyor ve hastalanma riski ciddi manada azalıyor.
Aldatmayla ilgili şaşırtan açıklamaBilim adamları aldatmanın genetik olduğunu açıkladı. Aldatan babanın oğlu da aldatmaya meyilli oluyor. Aynı durum kadınlarda da geçerli .
Banyo dekorasyonunda yeni kavram: “Havlu Sunumu”Havlular artık sadece kullanımlarıyla değil, güzel sunumlarıyla da banyonuzda yer alacak...
Eskiye dönüş
Hafta Hafta Gebelik

Gebeliğinizin kaçınca haftasındasınız?