04.11.2015 - 02:30 | Son Güncelleme: 04.11.2015-2:30 A-A+

Ayrılık yaradı

Gwen Stefani yeni hayatına alışmaya çalışıyor. Sürecin ilham verdiğini söyleyen şarkıcı, “Sekiz haftada 19 şarkı yazdım” dedi

Ayrılık yaradı

Ağustos ayında 13 yıllık eşi Gavin Rossdale ile yollarını ayıracaklarını açıklayan Gwen Stefani, AMP Radio’nun konuğu oldu. Sunucu Carson Daly’nin sorularını yanıtlayan 45 yaşındaki şarkıcı, boşanma soruları üzerine “Hayatım gerçekten altüst oldu” dedi.Yeni hayatına alışmaya çalıştığını belirten Stefani, “Açık olmak gerekirse aslında muhteşem bir hayatım var. Nasıl tanımlayacağımı bilemiyorum ama her şey yeni ve bu bana ilham veriyor.” şeklinde konuştu. Ayrılık kararının ardından zor günler geçirdiğini belirten yıldız, “Başta stüdyoya gitmek istemedim, tüm gün yatıp ağlamak istedim sonra da kendime neden böyle yaptığımı sordum” dedi. Daha sonra şarkı yazmaya başladığını söyleyen Stefani, “Sekiz haftada 19 şarkı yazdım” açıklamasında bulundu.

Etiketler
Bilgi YarışmasıÇayda Çıra isimli ünlü halk oyunumuz hangi yöreye aittir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.