Beşiktaş'ta tüzük değişikliği kongresi yarın

Beşiktaş Kulübünde olağanüstü tüzük değişikliği genel kurulu yarın yapılacak.

AA
14 Eylül 2018 - 10:30 | Son Güncelleme: 14.09.2018 - 10:34 |
A+A-
Haberler » Skorer » Futbol » Süper Lig » Beşiktaş'ta tüzük değişikliği kongresi yarın
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi'nde gerçekleştirilecek kongre  saat 10.30'da başlayacak.
 
Kongrede kulüp yönetim kurulu üye sayısının yanı sıra divan kurulunun  çalışma şekliyle ilgili değişiklikler genel kurul üyelerinin onayına sunulacak.
 
Geçmiş dönemlerde bir başkan, 10 asıl ve 5 yedek olmak üzere toplam 16  üyeden oluşan yönetim kurulu sayısının düşmesi genel kurulda görüşülecek maddeler  arasında yer alacak. Üyeler, yeni dönemde yönetim kurulunun bir başkan, 8 asıl ve  5 yedek olmak üzere 14 kişiden oluşması yönündeki değişiklik talebini oylayacak.
 
Toplantıda ayrıca "Yıllık aidatını art arda 3 yıl ödememesi sebebiyle  tüzüğün 10/k maddesi uyarınca üyelik kaydı kendiliğinden sona ermiş, seçme ve  sicil kurulunca da üyelik kaydı silinmiş olan üyelerin, işbu tüzüğün yürürlüğe  girdiği tarihten itibaren 31.12.2018 tarihine kadar yeniden üyelik başvurusunda  bulunmaları, geçerli olan giriş ücreti ve 2018 yılına ait yıllık aidatını  ödemeleri ve üyeliğe yeniden kabul edildikleri takdirde geçmişten gelen üyelik  süreleri ilave edilmek suretiyle eski üyelik sicil numarasını alarak üyelik hak  ve yükümlülüklerinden faydalanabilirler. Ancak bir yıl beklemek koşuluyla genel  kurula katılabilirler." şeklindeki geçici madde de görüşülecek konular arasında  yer alacak.
 
Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
canlı skor
Şu an oynanan maç bulunmamaktadır.
Tüm maçlar için tıklayın
İlginizi ÇekebilirX