Adele Exarchopoulos ve Virginie Efira'nın zor anları!

72'nci Cannes Film Festivali'nin kırmızı halısı her gün bir başka ilginç olaya sahne oluyor. Bunların en son örneği dün yapılan 'Sibyl' filminin galasında yaşandı.

Adele Exarchopoulos ve Virginie Efira'nın zor anları!

Yönetmenliğini Justine Triet'nin üstlendiği 'Sibyl' filminin başrol oyuncuları Virginie Efira ve Adele Exarchopoulos, giydikleri ayakkabıların azizliğine uğradı.

Önce kırmızı halıda Efira'nın ayakkabısının bağcıkları açıldı. Rol arkadaşı Gaspard Uliel, güzel oyuncunun ayakkabısını bağlamak için uğraştı.

Ardından aynı durum Adele Exarchopoulos'un başına geldi. O da elbisesi yüzünden rahatça ayakkabısını bağlayamadığı için ekip arkadaşları yardımcı oldu.

Yönetmen Justine Triet'nin senaryosunu da Arthur Harari ile birlikte yazdığı Sibyl filminde Virginie Efira ve Adele Exarchopoulos'un yanı sıra Gaspard Uliel, Sandra Hüller, Niels Schneider de rol alıyor.

Türkiye: Mektup çöpe atıldı, yanıtı Barış Pınarı HarekâtıCNN Türk'e konuşan Cumhurbaşkanlığı kaynakları, ABD lideri Trump'ın diplomatik nezaketten yoksun mektubunun reddedildiğini söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber