Adriana Lima'nın isyanı: Çığlık atmak istiyorum!

Brezilyalı model Adriana Lima, bir çekim için yaşadığı Miami'den New York'a gitmek üzere yola çıktı. Uçağın rötar yapmasıyla başlayan aksilikler zinciri bir türlü bitmek bilmeyince sosyal medya hesabından isyan etti.

Adriana Lima'nın isyanı: Çığlık atmak istiyorum!

Miami'den New York'a gitmek üzere yola çıkan Adriana Lima, uçağının öğleden sonra saat 15:00'te kalkması gerektiğini belirterek, "Gecikti" diye yazdı. Gece 22:00 isesıralarında ise New York'a indiğini ama bir türlü uçağın kapılarının açılmadığını ve beklemek zorunda olduklarını belirtti.

O anlarda hayal kırıklığına uğradığını belirten Brezilyalı model, "Çığlık atmak istiyorum" dedi. Ünlü model, bütün bu gecikmenin neden kaynaklandığı konusunda bir açıklama yapılmadığını da sözlerine ekledi.

Bagaj almak için de yarım saat bekledikten sonra gece yarısı otele ulaşan Lima, burada uyumadan önce takipçilerine seslendi. Adriana, ertesi sabah görev alacağı çekim nedeniyle çok erken kalkacağı için olup bitenlerden olumsuz etkilendiğini vurguladı.

Adriana Limanın isyanı: Çığlık atmak istiyorum

Adriana Limanın isyanı: Çığlık atmak istiyorum


Hayvanlar "buzlu menüler"le serinliyorHava sıcaklıklarının yaz aylarında zaman zaman yüksek seyrettiği İzmir'deki Doğal Yaşam Parkı'nda farklı türdeki hayvanlar, kendilerine özel olarak hazırlanan "yaz menüsü" ile serinliyor.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber