Fikret Öztürk, başkanlığını yaptığı Bodrum Golf Kulübü’nün yeni sahasının açılışı adına düzenlenen turnuvada spor severleri bir araya getirdi.

Bodrum Golf Kulübü Başkanı Fikret Öztürk ve eşi Nurten Öztürk, Regnum Golf & Country Club’ın açılışını yaptı. Çiftin ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte, hafta sonu boyunca Bodrum Başkanlık Turnuvası da düzenlenecek. Ülkemizde golf turizminin gelşmesine destek veren ikili, dostlarıyla keyif dolu saatler yaşadı. Golfün her yaşın sporu olduğunu belirten Öztürk, “Başlangıçta 18 kişi olan üye sayımızı, 200’e ulaştırdık. Bunu 249 kişiyle sınırlandırmak zorundayız. Dokuz delikli sevimli sahamızla çok güzel bir örnek sosyal kulüp haline geldik. Desteklerini esirgemeyen Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan’a, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a ve Ortakent-Yahşi Belediye Başkanı Sayın Mehmet Onur Şahbaz’a teşekkür ederiz” dedi.

GOLFÇÜLER BODRUM’DA

Dillerdeki Positano

Şebnem-Celal Çapa çifti, İtalya’da tatil yapıyor. İkili, Capri’den başlayan ve kuzeye doğru uzanan seyahatlerinde adım atmadık yer bırakmadı. Farklı lezzetleri tatma imkanı da bulan Çapalar’ın bu gezisinin favorisi ise, İtalya’nın Campania bölgesinin başkenti olan Positano’ydu oldu. Romantik ve şirin kasabayı çok seven çift, sosyal medyadan paylaştıkları fotoğraflar ve yorumlarıyla da dikkat çekti.

GOLFÇÜLER BODRUM’DA

‘Yardım perisi’nin mini molası

Çalışma hayatındaki başarıları kadar yardımseverliğiyle de tanınan Gülperi Bayraktar, mini bir tatile çıktı. Geçtiğimiz yıl açtığı ve uzman diyetisyenler tarafından hazırlanan Leziz Diyet markasıyla fark yaratan iş insanı, arkadaşı Meltem Demir’le Göcek’te buluştu. İki dost, denizin ve güneşin tadını çıkardı.

GOLFÇÜLER BODRUM’DA

Lezzetli mezeler buluşturdu

Metin Aktepe ve Erkan Özer’in sahibi olduğu, yeni nesil meyhane kültürünün temsilcisi olarak hayata geçirilen Mezze Mezzee, Bodrum Yalıkavak Marina’da görkemli bir davetle açıldı. Sedef İybar’ın ev sahipliğinde düzenlenen partide konuklar, 70, 80 ve 90’ların müzikleriyle eğlendi. Ege ve Akdeniz mezeleriyle adını duyuran, yöresel ve doğal malzemelerle hazırlanan mezelerin tadıldığı davete Fulya Terim, Nalan Salur, Özlem Yıldız, Şebnem Dinçgör, Esra Üstünkaya, Nuray Fenercioğlu, Mehmet Davran ve Erhan Yazıcıoğlu gibi sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı.

GOLFÇÜLER BODRUM’DA

Sürprizler yolda

Armed Güvenlik Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yılmaz, yoğun iş hayatı ve sosyal sorumluluk projelerinden bir fırsat bulup, soluğu Bodrum’da aldı. Arkadaşı Göktürk Ülger’le buluştan iş insanı, önümüz-deki aralık ayında çekimine başla-yacakları sinema filminin planlamasını yaptı.

GOLFÇÜLER BODRUM’DA

Ödül heyecanı

Remax Mia’nın kurucusu Songül Toprak Özsan, hafta içinde duygu dolu anlar yaşadı. Kısa zamanda emlak ve gayrimenkul dünyasında başarılara imza atan Özsan, Remax Türkiye tarafından düzenlenen törende, ciro alanında iki birincilik
ödülü aldı. İş insanı, bu sevincini ekibiyle paylaştı.

GOLFÇÜLER BODRUM’DA

GOLFÇÜLER BODRUM’DA