Geri Dön

Aybüke Pusat son paylaşımıyla gündem oldu

Son olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan 'Her Yerde Sen' dizisinde başrol oynayan Aybüke Pusat, yeni dizisiyle ilgili ilk paylaşımı yaptı.

Aybüke Pusat son paylaşımıyla gündem oldu

'Her Yerde Sen'in final yapmasıyla boşta kalan Aybüke Pusat, '50 Metrekare' isimli bir dijtal platform dizisiyle izleyenlerin karşısına çıkacak. Geçtiğimiz yıl oyunculuğuyla çok konuşulan Pusat'ın yeni dizisinin çekimleri başladı.

Haberi sosyal medya hesabından duyuran oyuncu, "2020'nin ilk set çiçeği" notunu düştüğü paylaşmıyla çekimlerin başladığını duyurdu.

Aybüke Pusat son paylaşımıyla gündem oldu

Henüz yayın tarihi belli olmayan dizide Pusat'a, Engin Öztürk, Cengiz Bozkurt, Özgür Emre Yıldırım ve 'Survivor' ile ünlenen Hasan Yalnızoğlu eşlik edecek.

Bakan Albayrak: Türk varlıklarına güvenenler ciddi anlamda kazandıHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan Davos Zirvesi'nin ikinci gününde önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Albayrak, "Türk varlıklarına güvenenlerin ciddi anlamda kazandığı bir süreç. 2020 yılı daha sakin geçen bir yıl olacak; küresel büyüme tahminleri üzerinde beklentilerin daha olumlu olduğu bir yıl. Bu olumlu bir gelişme. Tabi ki küresel istikrardan yana olduk" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber