Bozburun’a İtalyan çıkarması!

Mehmet Günsür, ailesi ve dostlarıyla tatile çıktı.

Bozburun’a İtalyan çıkarması!

İki lüks gulet kiralayan oyuncu, Bozburun’daki bir koya demir attı. Günsür, eşi Katerina Mongio, çocukları Ali, Maya ile Cloe’nin yanı sıra annesi, kayınvalidesi ve İtalya’dan gelen kalabalık akraba grubuyla vakit geçiriyor. Önceki gün objektiflere takılan tatilciler, denizin ve güneşin tadını çıkardı. Misafirleriyle bol bol sohbet eden Mongio, fit vücuduyla dikkat çekti. Suya tek başına girmeyi tercih eden İtalyan yönetmen, hünerlerini sergiledi.

Çocuklarıyla yakından ilgilenen oyuncunun keyfi yerindeydi. Minikleri denize atan Günsür, suya atlama yarışı yapan gençlere kayıtsız kalamadı. Profesyonel yüzücülere taş çıkaran oyuncunun estetik hareketleri gözlerden kaçmadı. Günsür, merdivenlerdeki dans figürleriyle de etrafındakileri güldürdü.

Bozburun’a İtalyan çıkarması

Bozburun’a İtalyan çıkarması

İtalya’da yaşayan Mehmet Günsür, tatil için Türkiye’yi seçti. Bozburun’a adeta çıkarma yapan oyuncu, İtalyan akrabalarıyla yakından ilgilendi.

Bozburun’a İtalyan çıkarması

Hayvanlar "buzlu menüler"le serinliyorHava sıcaklıklarının yaz aylarında zaman zaman yüksek seyrettiği İzmir'deki Doğal Yaşam Parkı'nda farklı türdeki hayvanlar, kendilerine özel olarak hazırlanan "yaz menüsü" ile serinliyor.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber