'Bu kez sen beni bekle sevgilim'

İş insanı Murat Dedeman, 2017'de kızı Sofia Satin'in annesi Ukraynaylı Olga Sylova’dan ayrılmış, 20 yıl önce aşk yaşadığı Sevda Zengin’e dönmüştü.

'Bu kez sen beni bekle sevgilim'

Şubat 2018’de de Dedeman Otel’de evlenmişlerdi. Malum; Murat Dedeman temmuz sonunda geçirdiği kalp krizi sonucu 68 yaşında hayatını kaybetti. Sevda Zengin Dedeman, “İliklerime kadar seviyorum” dediği eşinin ölümüyle yıkıldı. Günlerce gözyaşı döktü.

Sevda Zengin Dedeman duygularını şöyle dile getirdi: “Güzel gözlü, koca yürekli adam; ben seni çeyrek asır bekledim. Bin yıl ömrüm olsa yine beklerdim. Ama sevmenin de sevilmenin de bedeli varmış. Zaman bizi defalarca acıta acıta sınadı, pes etmedik. Bu defa bekleme sırasında sende sevgilim. Rabbim uygun gördüğü zaman yeniden kavuşacağız, biliyorum. HALİL KALMUK/ POSTA

Bu kez sen beni bekle sevgilim


Cem Yılmaz’dan 'Karakomik Filmler' eleştirilerine yanıtKomedyen Cem Yılmaz, 'Karakomik Filmler' serisinin ilk filmleri '2 Arad' ve 'Kaçamak'ın Eskişehir’deki gösteriminde sevenleriyle bir araya gelirken, sosyal medyadan yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber