Geri Dön

Bülent Serttaş: Ben garantici adamım

Şarkıcı Bülent Serttaş, geçtiğimiz gün eşi Selvi Serttaş ile birlikte Etiler'de alışveriş yaparken objektiflere yansıdı.

Bülent Serttaş: Ben garantici adamım

Alışveriş yapmayı çok sevmediğini belirten Bülent Serttaş, "Allah'tan ne alacağımız belli. Hemen girip alıyoruz. Hanımlara kalsa çok zor" ifadelerini kullandı.

Kıyafetlerinin hepsinden iki adet aldığını belirten şarkıcı, "Ben ne alırsam, iki tane alırım. Ne olur, ne olmaz. Bir yere takılır, yırtılır falan. Ben garantici adamım" dedi.

Ünlü şarkıcı, muhabirlerin sorularını yanıtladıktan sonra eşi ile birlikte dışarıda kendilerini bekleyen özel araçlarına gitti. (Habertürk)

Bakan Albayrak: Türk varlıklarına güvenenler ciddi anlamda kazandıHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan Davos Zirvesi'nin ikinci gününde önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Albayrak, "Türk varlıklarına güvenenlerin ciddi anlamda kazandığı bir süreç. 2020 yılı daha sakin geçen bir yıl olacak; küresel büyüme tahminleri üzerinde beklentilerin daha olumlu olduğu bir yıl. Bu olumlu bir gelişme. Tabi ki küresel istikrardan yana olduk" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber