Geri Dön

Burçin Orhon'dan ameliyat kararı!

Danslarıyla bir döneme damga vuran Bambi lakaplı Burçin Orhon aldığı fazla kilolardan kurtulmak adına bıçak altına yatacak.

Burçin Orhon'dan ameliyat kararı!

Tiyatrocu Süheyl Uygur’la evli olan ve kendi adını taşıyan dans okulunda öğrenciler yetiştiren Burçin Orhon, bir süredir fazla kilolarından şikayet ediyordu. Danslarıyla bir döneme damga vuran ve Bambi lakabıyla tanınan Orhon mide küçültme ameliyatı kararını verdikten sonra bu konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu. Orhon, operasyon öncesi hastanede eşi Süheyl Uygur'la fotoğraf çektirdi.

Bu dönemde en büyük destekçisinin eşi Süheyl Uygur olduğunu söyleyen Orhon, o kareyi ve eski görüntüsünü de şu notla sosyal medyada paylaştı: “Ayakkabı bağlarken kör olacak gibi hissetmekten, gece ağrılarından, saymakla bitmeyecek olumsuzluklardan kurtulacağım. Yakında eski Burçin olacağım”

Bakan Albayrak: Türk varlıklarına güvenenler ciddi anlamda kazandıHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan Davos Zirvesi'nin ikinci gününde önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Albayrak, "Türk varlıklarına güvenenlerin ciddi anlamda kazandığı bir süreç. 2020 yılı daha sakin geçen bir yıl olacak; küresel büyüme tahminleri üzerinde beklentilerin daha olumlu olduğu bir yıl. Bu olumlu bir gelişme. Tabi ki küresel istikrardan yana olduk" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber