Geri Dön

'Çocuklar bizim yarınlarımız'

Son albümü 'Su Yolunu Bulur' ile listelerde hızlı bir çıkış yakalayan besteci, söz yazarı ve aranjör Bahadır Tatlıöz, 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü'nde otizmli çocuklar yararına düzenlenen 'Yarınlar İçin' etkinliğinde şarkılarını seslendirdi.

'Çocuklar bizim yarınlarımız'

Sermet Erkin, Başiskele Otizm Spor Kulübü tarafından İzmit Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinlikte hem sunuculuk hem de ilizyon yaparak Bahadır Tatlıöz'e plaket verdi.

Bu özel etkiinlikte yer alan şarkıcı, "Şu an hala otizmin ne olduğunu bilmeyen kişi sayısı çok fazla. Bunu ortadan kaldırmak ve herkesin başına gelecek bu durumun farkında olmalıyız ve farkındalık yaratmalıyız. Çocuklar bizim yarınlarımız" sözleriyle dile getirdi.

Bahadır Tatlıöz'ün yanı sıra Feridun Düzağaç ve Zeo'nun da sahne aldığı gecenin sunuculuğunu Sermet Erkin üstlendi.

Otizmli çocukların yaptığı ebru çalışmalarının ve kitap ayraçlarının da yer aldığı ve satışa sunulduğu etkinliğin tüm geliri otizmli çocukların eğitim masrafları için kullanılacak.

Bakan Soylu CNN TÜRK'te Elazığ'da yaşananları anlattıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CNN TÜRK ekranlarında Elazığ depremi sonrası bölgedeki son durumla ilgili bilgi verdi. Bakan Soylu, "45 vatandaşımızı sağlıklı bir şekilde göçük altından çıkardık. Şu anda enkaz altında 3 vatandaşımız var." dedi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber