‘Deniz varsa hayat var!’

Cemiyet hayatının ünlü isimleri, Feriye Palace’ta buluştu. Mayo markası Kom, ‘Deniz varsa hayat var!’ sloganından yola çıkarak, plastik atık ve balık ağlarından ürettiği mayoların gelirinin, TURMEPA’ya katkı sağlayacağını açıkladı.

‘Deniz varsa hayat var!’

Bu kapsamda Dilara Koçak’ın ev sahipliğinde düzenlenen davete, Özlem Güsar, Gülay Kamaz, Aslı Kuseyiroğlu, Eda Sümer Evliyagil, Sedefhan Oğuz ve Rima Kolbaşı’nın da aralarında bulunduğu konuklar katıldı. Kom Yönetim Kurulu Başkanı Ayşenur Cansız, “Amacımız, denizleri korumak ve gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için farkındalık yaratmak. Bu yıl bu kumaşlarımızı tasarım ekibiyle değerlendirerek özel bir koleksiyon oluşturduk. Ülkemiz ve tüm dünyada önemli bir sorun olan küresel ısınma ve iklim değişikliğine karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek istedik” dedi. LALE DANIŞMAN

Hayvanlar "buzlu menüler"le serinliyorHava sıcaklıklarının yaz aylarında zaman zaman yüksek seyrettiği İzmir'deki Doğal Yaşam Parkı'nda farklı türdeki hayvanlar, kendilerine özel olarak hazırlanan "yaz menüsü" ile serinliyor.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber