Düşme tahlikesi atlattı

Ümit Öner ile Göktürk dergisi tarafından düzenlenen ödül töreni, 27 Şubat Çarşamba akşamı Esra Sönmezer'in sunumuyla gerçekleşti. Törende; Gülben Ergen, Demet Akalın, Nadide Sultan, Mustafa Keser, Özgün, Eli Türkoğlu, Çağla, Umut Akyürek, Ertem Şener ve Nilay Dorsa ödül aldı. Geceye AK Parti Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın da katılım gerçekleştirdi. Şarkıcı Nadide Sultan, '20. Sanat Yılı Özel Ödülü'nü aldığı gecede bir de ödül verdi.

Düşme tahlikesi atlattı

'En İyi Spor Programı Ödülü'nü 'Derin Futbol' ve 'Beyaz Futbol' programıyla kazanan Ertem Şener'e ödül veren Nadide Sultan, "Futboldan pek anlamam fakat sizin programını izlemekten keyif alıyorum, çok eğlenceli" dedi.

Nadide Sultan, trafikten geç kaldığını düşündüğü için törene hızlı adımlarla yetiştiği sırada ayağa takılıp düşme tehlikesi atlattı.

Düşme tahlikesi atlattı

Çocukken hiç oyuncağı olmadı,dolmuşunu oyuncakla donattıOsmaniye’de çocukken hiç oyuncağı olmayan halk otobüsü şoförü 28 yaşında ki Fatih Çokan, çocuklar için otobüsü oyuncaklarla doldurdu. Çokan, otobüsündeki oyuncaklarla hem oynuyor hem de otobüse binen çocuklara hediye ediyor.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber