Geri Dön

'En genç milyarder' seçildi ama çok mutsuz!

ABD'li magazin yıldızı Kylie Jenner, geçtiğimiz günlerde Forbes dergisi tarafından 'Dünyanın en genç milyarderi' seçildi. Kardashian/Jenner ailesinin en genç üyesi, pırıltılı hayatına rağmen mutsuzlukla boğuşuyor.

'En genç milyarder' seçildi ama çok mutsuz!

Şöhret ve zenginlik konusunda ailesindeki herkesi geride bırakan Kylie Jenner, adeta mutsuzluğun pençesinde kıvranıyor...

Kylie Jenner'ın yakın arkadaşı Jordyn Woods, geçtiğimiz günlerde ablası Khloe Kardashian'ın sevgilisiyle öpüştüğünü açıkladı. İhanet sonrası Khloe, çocuğunun babasından ayrıldı. Kylie ise en yakın arkadaşı ve ailesi arasında kalarak ne yapacağını şaşırdı. Bu skandalın ardından kendi erkek arkadaşının da onu aldattığı yolunda iddialar ortaya atıldı. Travis Scott'ın kendisini aldattığını düşünen Kylie, söylentilere göre büyük bir kavga çıkardı ve ortalığı birbirine kattı.

Ablası Kim Kardashian'la da kıskançlık yüzünden arası açılan Kylie, tüm bu zenginliğe rağmen aradığı huzuru bir türlü bulamıyor. Pahalı arabalar, evler, mücevherler gibi şeylere istediği an sahip olmanın kendisini hiç mutlu etmediğini belirten Jenner, bunlarla yaşadığı tatminin saniyeler sürdüğünü ve hemen ardından yeniden boşlukta hissettiğini açıkladı.

Bakan Albayrak: Türk varlıklarına güvenenler ciddi anlamda kazandıHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan Davos Zirvesi'nin ikinci gününde önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Albayrak, "Türk varlıklarına güvenenlerin ciddi anlamda kazandığı bir süreç. 2020 yılı daha sakin geçen bir yıl olacak; küresel büyüme tahminleri üzerinde beklentilerin daha olumlu olduğu bir yıl. Bu olumlu bir gelişme. Tabi ki küresel istikrardan yana olduk" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber