Eski sevgilisinin annesinden Beren Saat’e flaş mesaj

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından eski sevgilisi Efe Güray ile çekilmiş fotoğrafını paylaşan oyuncu Beren Saat'e, Güray'ın annesi Nil Ayata'dan yorum geldi.

Eski sevgilisinin annesinden Beren Saat’e flaş mesaj

Kenan Doğulu’nun ‘Aramızda sorun yok’ açıklamasından hemen sonra Beren Saat, eski sevgilisi Efe Güray’la birlikte çekildikleri bir kareyi daha sosyal medya hesabından paylaşıp altına kalp işareti koymuştu.

"SENİ ÇOK SEVİYORUM KIZIM"
Güzel oyuncunun paylaşımına Efe Güray’ın annesi Nil Ayata’dan yorum geldi: Seni çok seviyorum güzel kızım. Oğlum doğumuyla bana en güzel Anneler Günü hediyesini vermişti. Ne yazık ki artık sadece kalbimizde.

"AYAK BASTIĞIM EN KARANLIK DOĞUM GÜNÜ"
Beren Saat, 26 Şubat’taki doğum gününde Instagram üzerinden şu paylaşımı yapmıştı:
"Ayak bastığım en karanlık doğum günüm olduğunu düşündüğüm anda Efe’yle şarkımız ‘Hero’ çalınca birden mutfaktaki radyoda, ruhuma yeniden ışık yayıldı. Bence hayatımın ikinci yarısı daha güzel olacak. Yaşamın benim için inci gibi sıraya dizdiği travmalardan sonra bunu bekliyor, umuyorum."

Eski sevgilisinin annesinden Beren Saat’e flaş mesaj

17 Ağustos depreminin hikayesi: YarımBüyük acıların yaşandığı 17 Ağustos depreminin anlatıldığı dizinin süpervizörlüğünü oyuncu Fikret Kuşkan yapıyor. Genç oyuncu Fırat Temir ise ‘Yarım’da depremin ardından stres bozukluğu hastası olan 'Rüzgâr' karakterine hayat veriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber