Geri Dön

ETEKLi YAVERLER!

Mercedes Benz Fashion Week İstanbul, finali Hakan Akkaya’nın defilesiyle yaptı.

Dünyaca ünlü top model Ana Hickmann’ın sponsorluğunda düzenlenen defile ‘Savaşa Hayır’ mesajı verirken ‘Ana Hickmann’ marka gözlükler de tanıtıldı.

Defilede podyuma çıkan Çağla Şıkel ve Özge Ulusoy büyük beğeni topladı. Kapanışı Hakan Akkaya ile el ele yapan Ana Hickman, ‘Dünyada Savaşa Hayır’ temasını taşıyan özel tasarım bir elbise giydi.

5 GÜNLÜK MODA RÜZGARI SONA ERDİ

Ünlü tasarımcıların 2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’na yer veren Mercedes-Benz İstanbul Fashion Week renkli görüntülerle sona erdi

SAVAŞA ‘HAYIR’ DEDiLER

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul, Hakan Akkaya defilesi ile kapanışı yaptı. Akkaya’nın ‘Army’ adını verdiği koleksiyonu modaseverlerden büyük alkış aldı. Defileye; Beyza Arslan, İdil Fırat, Etel Baler, Neslişah Alkoçlar gibi iş ve cemiyet dünyasının tanınmıs isimleri de katıldı. Defile sonunda Hakan Akkaya ve dünyanın en uzun bacaklı mankeni olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na giren top model Anna Hickmann birlikte podyumda yürüyerek, ’’Savaşa hayır! Masum çocuklar öldürülmesin!” mesajı verdi.

Kırmızı Bank (1. Bölüm)Kırmızı Bank, geçmişte yaşanan ilginç olayları eğlenceli bir bakış açısıyla yeniden yorumluyor. Melis Öztop'un sunumuyla Kırmızı Bank bundan sonra milliyet.com.tr'de sizlerle. Bugün 21 Ocak 2020… Bakın geçmişte takvimler 21 Ocak’ı gösterdiğinde neler olmuş, Kırmızı Bank’ın gündeminde izleyelim…
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber