Evimde 11 kedi var!

‘Yeniden, Yeni, Yine’ albümünü sevenleriyle buluşturan Nilüfer, kızı Ayşe Nazlı, 11 kedisi ve iki köpeğiyle beraber yaşadığı Acarkent’teki villasının kapılarını InStyle Home’un Ocak sayısı için açtı.

Evimde 11 kedi var!

‘Yeniden, Yeni, Yine’ albümünü sevenleriyle buluşturan Nilüfer, kızı Ayşe Nazlı, 11 kedisi ve iki köpeğiyle beraber yaşadığı Acarkent’teki villasının kapılarını InStyle Home’un Ocak sayısı için açtı.

Türk pop müziğinin efsane ismi Nilüfer, kızı Nazlı, 11 kedisi ve 2 köpeğiyle birlikte yaşadığı huzurlu yuvası Acarkent'teki villasının kapılarını ilk iki katı salon, mutfak ve misafir tuvaletinden oluşmuş. İçinde banyoları ve geniş giyinme bölümleri bulunan yatak odaları üst katlarda yer almış. Salonunda antika parçalar ağırlıkta gözüküyor. "Özellikle de annemden bana yadigar kalanlar" diye belirtiyor. Ayrıca rahmetli Kayahan'ın Yamaha piyanosunun da önemi büyük onun için. "Bana güzel bir hatıra oldu ondan. Evini taşırken yıllar önce hediye etmişti" diyor duygusallaşarak. Açık renk kadife özel yapını kanepelere vakti zamanında Pabetland'dan aldığı bir day-bed ve koyu ahşap bir sehpa eşlik etmiş.

Nilüfer, yılbaşı planı hakkındaki soruya "Yılbaşlarını olabilecek her güzellikte yaşadım ama bu sefer tek planım k var o da kesinlikle evimde sevdiklerimle olmak" cevabını veriyor.

Merakla beklenen 45. sanat yılına özel albümü 'Yeniden, Yeni, Yine'yi sevenleriyle buluşturan Türk pop müziğinin efsane sesi Nilüfer, Acarkent'teki villasının kapılarını InStyle Home dergisinin Ocak sayısı için açtı. Kızı Ayşe Nazlı, 11 kedisi ve 2 köpeğiyle dört katlı, havuzlu ve geniş bahçeli villaya 6 yıl önce taşman Nilüfer, "Burada kızını, kedilerim ve köpeklerimle konforlu ve kalabalık bir hayat kurduk kendimize" diyor. Villanın giriş katındaki salonu açık renklerle dekore ettiren Nlüfer, "Burası kedilerimin giremediği tek kat" diye ekliyor. Villanın

RESİM MERAKI
KRİSTAL karafların olduğu mermer büfenin üzerinde kendi yaptığı bir yağlıboya tablo dikkat çekiyor. "On yıl önce resim yapma merakı başladı bende. Geçen yıl ressam Mahir Güven'in atölyesinde akademiye hazırlanan öğrencilerle birlikte ben de resim dersleri aldım. Şu sıralar biraz ara verdim gerçi ama yine başlamayı planlıyorum. Hatta ileride evin bir odasını atölye haline getirebilirim" diye belirtiyor.

18 Ekim 2019 Magazin Bülteni.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber