Gökçe: Maymunluk ve rezillik yapmayacağım!

Yeni şarkısı 'Bu Kalp'in promosyon çalışmaları kapsamında 'Numberone Türk' radyoya konuk olan şarkıcı Gökçe, Kadir Çetin'e yaşamı ve kendisiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Gökçe: Maymunluk ve rezillik yapmayacağım!

Açık sözlü ve şeffaf bir yapıya sahip olduğunu söyleyen Gökçe, yeni şarkısı için yoğun bir tanıtım sürecinde olduğunu belirtti.

Yılın belli bir bölümünü eşiyle beraber Marmaris'te geçiren Gökçe, hayranlarının habersiz ziyaretlerinden dolayı taşındığını söyledi. En son evine maçtan çıkıp gelen bir otobüs dolusu minik futbolcuların geldiğini, sonrasında bir hafta içinde taşındığını dile getirdi.

"Hayatım boyunca pahalı telefon kullanmayacağım; çünkü sürekli kaybediyorum" itirafında bulunan ünlü şarkıcı, "Gündemde kalmak için asla maymunluk ve rezillik yapmayacağım" sözleriyle de çizgisini bozmayacağını vurguladı.

Gökçe: Maymunluk ve rezillik yapmayacağım


HTC Vive Cosmos denedik!HTC'nin yeni sanal gerçeklik gözlüğü Vive Cosmos'u denedik. Bir önceki nesle göre çok daha başarılı olan yeni sanal gerçeklik gözlüğü HTC Vive Cosmos, artık daha kompakt ve neredeyse iki kat daha fazla çözünürlük sunuyor. Bu sayede oyunların içindeyken dış dünyadan kendinizi tamamen soyutlayabiliyorsunuz.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber