Irina Shayk ayrılık sonrası ilk kez konuştu

Rus model Irina Shayk, ABD'li aktör Bradley Cooper'dan ayrıldıktan sonra ilk kez bir moda dergisine konuştu.

Irina Shayk ayrılık sonrası ilk kez konuştu

Geçtiğimiz ay 4 yıldır birlikte olduğu Bradley Cooper’dan ayrılan Irina Shayk, Harper's Bazaar'ın yaz dijital sayısının kapak yıldızı oldu.

"KÖTÜ GÜNLERİM OLDU"
Modellik, evlilik ve annelik hakkında konuşan 33 yaşındaki yıldız, “Mükemmel değilim, kötü günlerim oldu. Bazen manken gibi görünmüyorum. Ben sadece gerçek bir insanım” dedi.

Bradley Cooper ile birlikteliğinden iki yaşında Lea De Seine adında bir kızı olan Irina Shayk, "Herkes evliliğe farklı bakıyor. Evliliğe inanıyor muyum? Evet, tabi ki. Buna karşı olan biri değilim" şeklinde konuştu.

Irine Shayk, annelik hakkında ise "Çocuklarınız için gerçekten kendiniz olmak zorundasınız, aksi halde bir yalanın içinde yaşarsınız" ifadelerini kullandı.

Sıcaktan bunalan tavşanların dondurma keyfiSiirt’in Eruh ilçesinde bir kafede masaları gezen yaban tavşanlarının, müşterilerin uzattığı dondurmalardan yemesi renkli görüntüler oluşturdu.Eruh'ta bir kafe sahibi, bağda bulduğu yaban tavşanlarını iş yerine getirip beslemeye başladı. Emin Aksu isimli iş yeri sahibi, 'Yaban' ismini verdiği tavşanları müşterilerle iç içe olmaya başladı. Bazı müşteriler, tavşanın yeşillik yemediğini görünce dondurma ikram etti. Tavşanların, müşterilerin uzattığı dondurmaları yemesi renkli görüntüler oluşturdu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber