İtişip kakıştılar!

Nikolai von Bismarck, Paris’te katılacakları bir defile öncesinde Kate Moss’un hayranı sandığı bir fotoğrafçıyı itince, kısa süreli arbede yaşandı.

İtişip kakıştılar!

Dünyaca ünlü top model Kate Moss’un sevgilisi Nikolai von Bismarck, önceki gün Paris’te düzenlenen defile öncesinde, Moss’un pozlarını yakalamaya çalışan bir fotoğrafçıyla kısa süreli arbede yaşadı

Twitter’dan paylaşılan videoda, Dior markasının moda şovuna girmek üzere olan modele, kızı Lila Grace ile sevgilisi Bismark eşlik ediyor. Anne-kız poz verirken, Bismarck, kendilerine doğru gelen bir fotoğrafçıyı itekliyor. Saniyeler içinde gelişen olayın ardından, üçlü defile alanına girip, şovu izliyor.

Modelle yaklaşık dört yıldır aşk yaşayan Bismarck, yaşanan tatsız durumun ardından bir yanlış anlaşılma olduğunu ifade etti. Genç adam, fotoğrafçıyı Moss’un hayranlarından biri sandığını ve sevgilisini korumak için hamlede bulunduğunu belirtti.

PKK/YPG'lilerin güvenli bölgeden çekilme anları kamerada!ABD ile varılan mutabakat sonrası terör örgütü işgal ettiği yerlerden çekilmeye başladı. Terör örgütü PKK/YPG'nin çekilme konvoyu görüntülendi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber