Kalp Hırsızı'nda aşk çok yakın!

ATV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Kalp Hırsızı bu hafta oldukça etkileyici sahnelere yer veriyor. Tekin ve Defne arasında yaşananlar gerçek bir aşka doğru yol alıyor. Peki bu durum nasıl sonuçlanacak merak konusu. Kalp Hırsızı yeni bölümüyle Pazar akşamı ekrana gelecek.

Kalp Hırsızı'nda aşk çok yakın!

Yeni bölümde neler olacak:

Yaptığı romantik sürprizle Defne'yi oldukça şaşırtan ve bir o kadar da mutlu eden Tekin, aslında büyük bir planla, Defne'nin kasasındaki antikayı almaya çok yaklaşmıştır. Tekin'in romantik sürprizini öğrenen Filiz ise sinirlenir ve sahte baba oyununu bitirmek için Bora'ya gerçekleri anlatmaya gider.

Komiser Hakkı ve ekibi ise Tekin'in izini bulmuştur. Bunu duyan Fahrettin komiser, maskeyi yakalayacak olmanın heyecanıyla harekete geçerken, Tekin iyice köşeye sıkışmıştır!

Defne, yaşanan olaylardan habersiz, Madam Elenor'a antikayı teslim etmeyi beklerken, Tekin hakkında duyduğu bir haberle ne yapacağını şaşırır.

Oyuncu kadrosu:

Kenan Ece-TEKİN

30-35 yaşlarında genç, yakışıklı bir sanat hırsızı. Değerli antikalar ve tablolar çalıyor. İçinde antika eşyaların da olduğu bir sahaf işletiyor. Soygunlardan elde ettiği gelirle hasta kardeşini tedavi ettiriyor.

Mine Tugay-DEFNE

30-35 yaşlarında genç, güzel ve antikalarla uğraşan bir kadın. Müşterileri adına müzayedelere katılıyor ve antika eşyalar satın alıyor. Kocası sekiz sene önce onu ve doğmamış çocuğunu ortada bırakarak terk etmiş.

BERK PAMİR-BORA

Defne'nin oğlu. 8 yaşında. Babasının gizli bir görevde olduğunu sanıyor. Baba özlemi çektiği için son bir yıldır hiç konuşmuyor. Arkadaşları ve öğretmenleri ile de iyi geçinemiyor.

Arda Esen-SAVAŞ

30-35 yaşlarında genç bir işadamı. Defne'den hoşlanıyor.

İştar Gökseven-TAYYAR

45-50 yaşlarında. Görünürde işadamı olan Tayyar, Tekin'in çaldığı eserleri pazarlıyor ve Tekin'e görevlerini veriyor.

Cansu Kurgun-DENİZ

Tekin'in kardeşi. Böbrek yetmezliği nedeniyle günün belli saatlerinde diyaliz makinesine bağlanıyor.

Selin Ortaçlı-FİLİZ

Tekin'in hırsızlık çetesinin tek kadın üyesi. Bilgisayar kullanımında uzman. Gizliden gizliye Tekin'e büyük bir aşk besliyor.

Erdem Baş-SİNAN

Tekin'in hırsızlık çetesinin üyelerinden biri. Ressamların tablolarını kopyalamakta uzman.

Eser Eyüpoğlu-KEMAL

Kemal, Tekin'in hırsızlık çetesinin üyesi. Sahte evrak hazırlamakta uzman.

Funda Postacı-VİLDAN

Defne'nin annesi. Evhamlı bir kadın. Torunu Bora için çok üzülüyor.

Mazlum Kiper-FAHRETTİN

Defne'nin babası. Emekli emniyet müdürü.

Türkiye: Mektup çöpe atıldı, yanıtı Barış Pınarı HarekâtıCNN Türk'e konuşan Cumhurbaşkanlığı kaynakları, ABD lideri Trump'ın diplomatik nezaketten yoksun mektubunun reddedildiğini söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber