Geri Dön

KARDEŞLER ŞOV YAPTI

Istanbul Fashion Week’in ilk gününde düzenlenen defilelere katılan ünlü simalar, en çok ilgiyi Raisa & Vanessa Kardeşler’in şovuna gösterdi

Tasarımcı kardeşler Raisa & Vanessa, yeni koleksiyonlarını Maslak Arena’da tanıttı. ‘Garden of Raisa & Vanessa / Raisa & Vanessa’nın Bahçesi’ adındaki defilede 40 parçalık bir koleksiyon sunuldu. Podyumun dekoru, konsepte uygun olarak kış bahçesine dönüştürüldü.
Yoğun ilgi gören defileyi takip edenler arasında; Burcu Esmersoy, Nihat Odabaşı, Çağla Şıkel, Merve Boluğur, Eda Taşpınar, Ceylan Çapa, Eliz Sakuçcuoğlu, Buse Terim, Azra Akın ve Lal Denizli de vardı.

‘Moda beni takip etsin’
Burcu Esmersoy, gazetecilerin “Modayı takip ediyor musunuz?” sorusuna esprili bir yanıt verdi: “Ne takip edeceğim, moda beni takip etsin. Şimdi bomba açıklamalar diye yazmayın, şaka yaptım.” Bir ara küpesini kaybeden sunucu, komik tepkileriyle etrafındakileri kahkahaya boğdu.

Kandilli'den Elazığ'daki depremle ilgili son dakika açıklamaKandilli Rasathanesi Müdürü Haluk Özener, Elazığ'da meydana gelen depremle ilgili son dakika açıklamalarda bulundu. Bölgenin oldukça aktif olduğunu açıklayan Özener, " Artçı sarsıntılar devam edecek" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber