Kurtlar Vadisi Pusu 242. Bölüm için nefesler tutuldu!

İki haftadır yayınlanmayan Kurtlar Vadisi Pusu kaldığı yerden devam ediyor. Perşembe günü 242. Bölüm ile ekrana gelecek olan Kurtlar Vadisi Pusu'da neler yaşanacak merak konusu. Polat kararını verdi mi? İşte yeni bölüm fragmanı.

Kurtlar Vadisi Pusu 242. Bölüm için nefesler tutuldu!

Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 242. Bölüm fragmanı heyecanla bekleniyordu. İki hafta ara veren Pusu'nun 242. Bölüm fragmanı yayınlandı. Pusu hayranları Perşembe gününü iple çekiyor. İşte son gelişmeler:

Kurtlar Vadisi Pusu’nun 242.bölümünde gerilim artıyor, heyecan doruğa çıkıyor.
Polat Alemdar, Brandon’a kim olduğunu hatırlaması için bir not bırakır. Evinin etrafındaki akrepleri ise ateş çemberi beklemektedir.Sagir’in tüm dünyaya söyleyecekleri vardır ve Canlı yayını izleyenler azılı bir teröristin itiraflarından fazlasını duyacaklardır.Fehmi cephesinde konsey hazırlıkları devam etmektedir.
Gücün yoluna çıkan herkes etrafa savrulmaya devam edecektir.Erhan sonunda uzun zamandır hayalini kurduğu yerdedir. Avcıyken av olma tuzağına düşme tehlikesi ise hemen yanı başında onu beklemektedir. Cahit konsey için altınların peşine düşer fakat hiç beklemediği bir isim ondan önce davranmıştır.Elif ve Leyla kendilerini hiç beklemedikleri bir tehlikenin tam ortasında bulurlar. Üstelik kaçacak hiçbir yerleri yoktur.
Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümüyle kendi gününde ve kendi saatinde Kanal D’de.

Kurtlar Vadisi Pusu 242. Bölüm Fragmanı

21 Kasım 2019 Magazin Bülteni21 Kasım 2019 Magazin Bülteni
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber