Geri Dön

Metin Tekin: Şevval sorumsuz anne değil

Eski futbolcu Metin Tekin, 13 yaşındaki oğlunun nargile içerken çekilen fotoğrafları konusunda eski eşini savundu

Şevval Sam’ın geçen hafta Bebek Ottoman Nargile’de 13 yaşındaki oğlu Tarık Emir Tekin’in elinde nargileyle görüntülenmesi tartışma yarattı. Sam, oğlunun sadece internet sitesine koymak için nargileyle fotoğraf çektirdiğini açıkladı. Sam’ın eski eşi Metin Tekin ise “Oğlumun nargile içmek gibi bir alışkanlığı yok. Öyle şey bir şey olabilir mi? Çünkü alerjik astımı var. Değil nargile içmek, dumanlı yerde bile duramaz zaten... Böyle bir iddiaya ancak gülerim. Tarki orada nargile içmiyor, fotoğraf çektirmek için poz veriyor. Olay, Şevval sorumsuz anneye getirilmeye çalışılıyor ama Şevval sorumsuz bir anne değil” dedi.
Eski eşi Şevval Sam’ın oğluyla akşam üzeri bir şeyler içmek için nargileciye uğradıklarını öğrendiğini belirten Tekin, “Biz Şevval ile iyi dostuz. ‘Vay bir anne, nasıl bunu yapar?’ gibi bir şey yok. Belki çocuğun elinde nargilenin olması hoş bir görüntü değil ama o anlamda yapılmış bir şey değil. Çocuk fotoğraf çektirmek istemiş, o sırada da görüntüsü çekilmiş. Olay farklı yerlere çekilmesin” diye konuştu.

Bakan Albayrak: Türk varlıklarına güvenenler ciddi anlamda kazandıHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan Davos Zirvesi'nin ikinci gününde önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Albayrak, "Türk varlıklarına güvenenlerin ciddi anlamda kazandığı bir süreç. 2020 yılı daha sakin geçen bir yıl olacak; küresel büyüme tahminleri üzerinde beklentilerin daha olumlu olduğu bir yıl. Bu olumlu bir gelişme. Tabi ki küresel istikrardan yana olduk" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber