Müyap Başkanı Bülent Seyhan: Ajdar'a haksızlık ettik!

MÜYAP Başkanı Bülent Seyhan, “Zamanında Ajdar’a haksızlık ettik, oysa ki zararsızdı. Ama Reynmen sektöre zarar verdi” dedi. Ünlü YouTuber Reynmen, bu sözlere yanıt verdi: Beni siz var etmediniz ve siz yok edemeyeceksiniz.

Müyap Başkanı Bülent Seyhan: Ajdar'a haksızlık ettik!

Bülent Seyhan, son dönemde magazin gündeminden düşmeyen Reynmen’in şarkısıyla video çeken Hadise ve Ebru Polat için de şu yorumu yaptı:
“Menfaat uğruna ne kadar boş olduklarını kanıtladılar.”

"SAHTE TIKLARI ARAŞTIRACAĞIZ"
MÜYAP Başkanı, “Bazı isimler YouTube’dan sahte tık satın alıyor. Sahnelerine bakıyorsun; ses yok, şov yok, seyirci yok. MÜYAP olarak sahte tıkları araştıracağız” şeklinde konuştu.

REYNMEN'DEN CEVAP
YouTuber Reynmen, MÜYAP Başkanı Bülent Seyhan'ın sözlerine Instagram hesabı üzerinden yanıt verdi. İki şarkıda yakaladığı başarısı yüzünden üzerine gelindiğini belirten Reynmen, "Abi ne diyon ya? Beni siz var etmediniz ve siz de yok edemeyeceğinizi bildiğiniz için bu kadar kuduruyorsunuz değil mi? Müzik yapacak arkadaşlara sesleniyorum hiçbiriniz müzik şirketiyle anlaşmayın. Hepiniz onlardan kat ve kat üstünsünüz. Şu an benim üstüme gelmelerinin ve sanatçılarını kötü konuşturmalarının en büyük sebebi sahip oldukları müzik şirketlerinin hiçbirinin beni satın alamayacağını bilmesi. Velhasıl kelam kedi uzanamadığı ciğere “Ajdar’a haksızlık etmişiz” diyor. O var ettiğiniz sanatçıların hepsi hayatta bir yere gelmek için bastırılmış tiplerken ben onlardan biri değilim. Benim bağlanılmışlığım yok. Hiç de lafımı esirgemem. Susuyorum ama söylenecek şeyim yok değil. Şu anda konuşmamın tek nedeni iki şarkı yapıp dinlettiğim için aileme kadar ithamda bulunulmuş olması. Kişi kendinden bilir işi. Ben o değilim" ifadelerini kullandı.

18 Ekim 2019 Magazin Bülteni.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber