Geri Dön

Neslişah Düzyatan'a Rusya'da romantik kutlama

Engin Altan Düzyatan, eşi Neslişah Düzyatan'ın doğum gününü Rusya'da kutladı.

Neslişah Düzyatan'a Rusya'da romantik kutlama

Sevilen oyuncu Engin Altan Düzyatan'ın eşi Neslişah Alkoçlar, 32 yaşına girdi. Düzyatan, doğum gününü kutlamak için eşiyle birlikte Rusya'ya uçtu.

Çift, Kremlin Sarayı'nın önünde mutluluk pozu verdi. Bu kareyi sosyal medya hesabından paylaşan Neslişah Düzyatan fotoğrafa, “Dünyanın neresine gitsem yine sen” yazdı.

Neslişah Düzyatana Rusyada romantik kutlama

Öte yandan Aslışah Alkoçlar da ablasının doğum gününü duygusal sözlerle kutladı. Alkoçlar, ablasıyla birlikte çekilen çocukluk fotoğrafına, “İyi ki benim ablamsın… Karakterin, merhametin o kalbin bana hep örnek oldun. Ablam, bazen annem, her zaman en yakın arkadaşım, sırdaşım, baş eleştirmenim; balance box mali işler sorumlusu, cfo’m iyi ki doğdun. Bu resimdeki gibiyiz hala hiç değişmedi. Emir de Alara'yı şimdi böyle taşıyor” notunu düştü.

Neslişah Düzyatana Rusyada romantik kutlama

Trump 'Yüzyılın Planı'nı açıkladı: Kudüs bölünmemiş bir şekilde İsrail'in olacakABD Başkanı Trump, sözde Orta Doğu barış planı kapsamında Kudüs'ün, İsrail'in "bölünmez" başkenti olarak kabul edileceğini açıkladı. Trump, Filistin'in bağımsız devlet olabilmesi için 4 yıllık süre öngördüklerini söyledi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber