Ödül heyecanı

Kemer Country Club’da üç gün süren Mesa Golf Cup, önceki akşam yapılan görkemli ödül töreniyle sona erdi.

Ödül heyecanı

Demirören Şirketler Grubu’na bağlı Kemer Country Club’da düzenlenen Mesa Golf Cup, üç gün süren mücadelenin ardından sona erdi. Gayrimenkul sektörünün ‘kalite’ ve ‘güven’ ile anılan köklü markası Mesa’nın sponsorluğunda gerçekleşen organizasyon, heyecanlı anlara sahne oldu.

Uluslararası standartlarda 18 delikli golf sahası, İstanbul’da golfün akla gelen ilk adresi Kemer Country Golf Kulübü’ndeki turnuvaya; Osman Müftüoğlu, Nihat Özdemir ve Hamit Altıntop’un da aralarında yer aldığı 250 seçkin isim katıldı. Ayrıca ‘Mesa Bodrum Demirbükü’ ve ‘Mesa Orman’ projeleri de tanıtıldı. Belgrad Ormanı’nın tepelerinde inşa edilen orman, gölet ve ustaca şekillendirilmiş tepelerden geçen sahada yapılan organizasyonun ödül töreninde, Babalar Günü’ne özel ‘Mesa Golf Cup Babalar Günü Özel Ödülü’ verildi. Klasmanlarda birinci olan Hyun Young Shim, Selçuk Çetin, Esin Başkaya, Sung Jin Lee, Nonita Chand ve Tuğrul Timur gibi sporcular, ödüle layık görüldü. Üç gün süren Golf Federasyonu’na bağlı gerçekleştirilen etkinlikte, çocuklar da unutulmadı. Geleceğin golfçüleri çocuklara yönelik olarak ayrı bir turnuva düzenlendi.

Mesa Golf Cup kapsamında turnuvaya gelen davetlilere, ayrıca usta hocalar eşliğinde gün boyu süren golf atış eğitimleri verildi.

Ödül heyecanı

Bahçe biçimi değil, saç kesimiSilivri'de bir berberin müşterisinin saçını bahçe tırmığı ve makasıyla kesmesi ilginç görüntüler oluşturdu.Silivri Hacı Pervane caddesi üzerinde, uzun yıllardır berberlik yapan Samet Aydın, bir müşterisinin saçlarını bahçe tırmığı ve bahçe makasıyla kesti. Saç kesimi ilginç görüntüler oluşturdu.Müşterisinin saçlarının çok gür olduğunu belirten Aydın, “Müşterimizin saçları çok gür ve bonus kafa şeklindeydi. Bizde muziplik olsun diye bu şekilde kesmek istedik. Güzel de oldu. Bir arkadaşımızda bu anları kaydetti. Müşterimiz çayını yudumlarken bizde işimizi yaptık” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber