Geri Dön

Öğrencilerden Mina Başaran'ın ailesine minnet tablosu

Başaran Ailesi, kızları Mina adına Adile Sadullah Mermerci Polis Meslek Yüksekokulu’na bağış yaptı. Öğrencilerden aileye tablolu teşekkür geldi.

Öğrencilerden Mina Başaran'ın ailesine minnet tablosu

Bekarlığa veda partisi için gittiği Dubai'den dönerken 11 Mart 2018'de jet kazasında hayatını kaybeden Mina Başaran için ailesi o günden beri kızları adına bağışlarda bulunuyor. Başaran Ailesi'nin bağış yaptığı Sarıyer'deki Adile Sadullah Mermerci Polis Meslek Yüksekokulu öğrencileri, bu anlamlı yardıma karşılıksız kalmadı.

Takvim Gazetesi'nin haberine göre; 28 yaşında hayatını kaybederek tüm Türkiye'yi yasa boğan Mina'nın tablosunu yapan öğrenciler, bu anlamlı hediyeyi anne Beril Başaran'a iletti.

Beril Hanım, 11 Nisan'da sosyal medyadan bu tabloyu paylaşarak, bir kez daha herkesi duygulandırdı. Beril Başaran'a yüzlerce taziye mesajı yazıldı.

Öğrencilerden Mina Başaranın ailesine minnet tablosu

İstanbul'a kar yağacak mı? Bünyamin Sürmeli canlı yayında açıkladıCNN TÜRK meteoroloji editörü Bünyamin Sürmeli İstanbul'a kar gelecek mi sorusunun cevabını Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem 13 programında yanıtladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber