Geri Dön

Ozan Tufan ve Alper Potuk kaçamadı!

Fenerbahçeli futbolcular Alper Potuk ile Ozan Tufan'ın çapkınlık macerası, patlayan flaşlar yüzünden yarım kaldı. Yanındaki esmer güzeli aracından indiren. Potuk, takım arkadaşını da yarı yolda bıraktı.

Ozan Tufan ve Alper Potuk kaçamadı!

Oyuncu Tuvana Türkay'dan ayrılan Alper Potuk'un aşk acısı kısa sürdü. Ünlü futbolcu, önceki akşam takım arkadaşı Ozan Tufan ile çapkınlık turuna çıktı.

Vatan Gazetesi'nde yer alan habere göre; Karaköy'de bir kulüpten yanında iki güzelle ayrılan Potuk ve Tufan, patlayan flaşlar karşısında panikledi. Tufan bindiği takside başını öne eğdi, görüntü vermemeye çalıştı. 200 metre ileride taksiden inerek Potuk'un aracına bindi.

İki güzelle Nişantaşı'nda başka bir mekanın yolunu tutan futbolcular, karşılarında yine muhabirleri görünce şoke oldu. Ozan Tufan koşarak kulübün içine girince, kız arkadaşı "Ozan beni bekle, çekmeyin ya" diye arkasından bağırdı. Alper Potuk ise olanı biteni VIP aracının içinden izledi. Yüzünü gizleyen Potuk, kız arkadaşını aracından indirdikten sonra gözlerden kayboldu.

Alper Potuk'un acından indirdiği esmer güzel, eski aşkı Tuvana Türkay'a benzetildi.

Canlı yayında tansiyon yükseldi! Ahmet Hakan CHP'li eski vekili yayından aldıProgramda adı geçen ve cevap hakkı için canlı yayına bağlanan CHP eski Milletvekili Gökhan Günaydın ile programın katılımcılarından AK Parti eski Milletvekili Mehmet Metiner arasında sert bir tartışma yaşandı. Ardından CHP'li Günaydın çıkışlarını program moderatörü Ahmet Hakan'a yöneltti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber