Geri Dön

Polat âşık oluyor!

Polat âşık oluyor!


Polat âşık oluyor
Kurtlar Vadisi Pusu’nun ‘Elif’ten sonra kadınsız ve aşksız bir hayat süren baş karakteri ‘Polat’ nihayet aşkla tanışacak. Aslında dizinin geçen haftaki bölümünde ‘Nazife Anne’yle Necati Şaşmaz’ın canlandırdığı oğlu ‘Polat’ arasında, “Artık evlen de bir yuva kur oğlum” sözleri yeni bir aşkın habercisiydi.
OĞLUNDAN gönülsüz de olsa, gelin bakması için yetki alan ‘Nazife Anne’, dizinin bu akşam ekrana gelecek bölümünde diziye damgasını vuracak aşkı hem “Polat”a hem de dizi tutkunlarına tanıtacak. ‘Polat’ın yeni aşkı Hatice Şendil olacak. Şendil, ‘Polat’ın evlatlığı ‘Ali’nin kreş öğretmeni ‘Ebru’ olarak diziye katılacak.

Akrep Nalan ‘haber’i anladı!
1992 yılıydı... TRT’nin bayram çekimlerini takip etmek için Gayrettepe’deki Discorium’a gittiğimden olayı Mehmet Ali Erbil’den duymuştum. Erbil’in anlattığına göre Akrep Nalan, çok sevdiği köpeği “Bahtiyar”ı basıp öldürmüştü.
Bunu habere dönüştürebilmek için Akrep Nalan’ı aradım. Erbil’den duyduklarımı anlatıp, şayet olay doğruysa bunu haber yapacağımı söylemiştim.
Hiç unutmuyorum, Akrep Nalan bana, “Bunun neresi haber?” demişti. Milliyet’in birinci sayfasında çıkan haber bayağı ses getirmiş, Akrep Nalan’ın kazası karikatürlere ve skeçlere konu olmuştu.
Akrep Nalan, 17 yıl önce “Bunun neresi haber?” dediği olayı bu kez kendi anlatmaya başladı.
Şarkıcının “Her Şey Dahil”de anlattığı kötü anı, “Akrep Nalan köpeğini nasıl öldürdü” diye haber oldu.
Akrep Nalan’ın neyin haber olduğunu 17 yıl sonra anlaması beni bahtiyar etti.

25 Ocak 2020 Magazin Haberleri Bülteni25 Ocak 2020 Magazin Haberleri Bülteni
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber