Popstar Alaturka ekrana dönüyor !

Bir döneme damga vuran yarışma programı Popstar Alaturka, ekranlara dönüyor. Popstar Alaturka 2018, 15 Şubat ilk eleme tarihi ile başlıyor. Popstar Alaturka yarışması Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşacak.

Popstar Alaturka ekrana dönüyor !

Geçen yıllarda Osmantan Erkır'ın sunduğu Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, Armağan Çağlayan, Ebru Gündeş gibi isimlerin jüri üyeliğini yaptığı Popstar Alaturka yarışmasının, 7 Mart 2018 Çarşamba günü başlayacağı, jüride ise Bülent Ersoy, Armağan Çağlayan, Deniz Seki ve Can Bonomo'nun yer alacağı iddialar arasında.

2006'dan 2009'a kadar sezon boyunca yapılan Popstar Alaturka'nın ilk jürileri Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, Armağan Çağlayan ve Ebru Gündeş'ti. Popstar Alaturka'da bir dönem Gülben Ergen ve Metin Akpınar jürilik yaptı. Son olarak 2013'de yayınlanan yarışmanın Orhan Gencebay ve Bülent Ersoy'un yanındaki jürileri Serdar Ortaç ve Demet Akalın'dı.

Şarkıcı Linet’ten çıplak ayak dans şovBostancı Gösteri Merkezi'nde sahneye çıkan Linet, kalça dansıyla kendisini dinlemeye gelenlerden tam not aldı. Linet'in dans gösterisi dakikalarca alkışlandı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber