Sıla'nın annesi düşme tehlikesi yaşadı

Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un düzenlediği açıkhava konserleri kapsamında Harbiye’de sahneye çıkan Sıla Gençoğlu’nun beşinci gün konseri de hayranlarının yoğun ilgisiyle gerçekleşti. Anne ve babasının da konuklar arasında olduğu Sıla, sahne performansıyla yine herkesi kendine hayran bıraktı.

Sıla'nın annesi düşme tehlikesi yaşadı

Sıla Gençoğlu'nun anne ve babası Şükrü-Ömür Gençoğlu, kızlarının kulisinden ayrılarak protokolde kendilerine ayrılmış olan koltuklarına ulaşabilmek için adeta cambazlık yaptılar.

Konseri en önde kendilerine ayrılmış yerlerinde izlemek için yüksekliği 2.30 metre olan duvar kenarında yürüyen Sıla'nın annesi Ömür Hanım'ın, yüreği ağzına geldi.

Ömür Gençoğlu, kendisine yardım eden gence "Aman evladım düşmeyelim sıkı tut" dedi. Baba Şükrü Gençoğlu ise Galatasaray takım kaptanı Selçuk İnan'a tutunarak yürüdü.

Şarkıcı Linet’ten çıplak ayak dans şovBostancı Gösteri Merkezi'nde sahneye çıkan Linet, kalça dansıyla kendisini dinlemeye gelenlerden tam not aldı. Linet'in dans gösterisi dakikalarca alkışlandı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber