19.05.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 19.05.2018-1:30 A-A+

Casusu oynadı

Cansu Tosun, dünyaca ünlü Fransız yönetmen Luc Besson’un yeni filmi ‘Anna’da rol aldı. Oyuncu, projede bir casusu canlandırdı.

Casusu oynadı

Abdullah Malkoç

‘Leon’, ‘Lucy’, ‘Angel-A’ ve ‘5. Element’ gibi filmleriyle Hollywood’un en başarılı yönetmenlerinden biri olan Luc Besson, geçtiğimiz yıl vizyona giren ‘Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu’nda, tarihler uyuşmadığı için oynatamadığı Cansu Tosun’a, yeni filmi ‘Anna’da rol verdi. Besson’un, “Çok sempatik ve sesini beğeniyorum” dediği Tosun, aksiyon-gerilim türündeki projede, bir casusu oynadı. Filmin başrolünde Hollywood’un ünlü isimleri Helen Mirren, Luke Evans ve Cillian Murphy yer alıyor.

Besson’un kendi yazdığı senaryodan beyaz perdeye uyarlanan film, 30 milyon dolarlık bütçesiyle de dikkat çekiyor. Fransız yönetmenin bizzat kendisinin ulaştığı Tosun, “Luc Besson daha önce benim showreel’ımı izlemiş, sonra da ajansıma ulaştı. Samimi ve aynı zamanda çok profesyonel bir yönetmen... İyi bir ruha sahip... Rolüm için Paris’teki sete gittim ve çekimlerimi tamamlayıp, döndüm. Onunla çalışmak benim için eşsiz bir deneyim oldu” açıklamasını yaptı.

Bilgi YarışmasıOsmanlı Devleti'nde padişahın erkek çocuklarına ne denilir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.