09.11.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 09.11.2018-1:30 A-A+

Demet Akalın: Okan'ı özlüyorum

Demet Akalın, geçtiğimiz ay boşandığı altı yıllık eşi Okan Kurt’u özlediğini söyledi. Şarkıcı, “Severek ayrıldık. Özlenmiyor diye bir şey yok” dedi.

Demet Akalın: Okan'ı özlüyorum

Demet Akalın, Kanal D’de ekrana gelen ‘2. Sayfa’ programına konuk oldu. Şarkıcı, boşandığı altı yıllık eşi Okan Kurt için, “Birbirimizi severek ayrıldık. Hira babasına ‘Sen gelme, yoksa annem gider’ diyormuş. Onun tavrını görünce, Okan’a karşı yumuşadım. Hiç sevilmediğim hissiyatına kapıldım. Özledim teninin kokusunu özledim. Zaman zaman Okan’ı özlüyorum” dedi.  

Zor günler geçirdiğini belirten Akalın, “Psikolojim düzeldi. Başımıza gelenler talihsiz şeylerdi. Bir sürü şey usulsüzdü. Okan’ın da haksızlığa uğradığını düşünüyorum. Aile şirketi sonuçta... Boşanmadan sonra evdeki bütün fotoğrafları kaldırdım” açıklamasını yaptı. Şarkıcı bileğindeki ‘Okan’ dövmesiyle ilgili ise, “Sildirmek aklımın ucundan bile geçmedi. Hayatımda yaptığım en güzel şey” diye konuştu.

Bilgi YarışmasıYanardağ ağzına ne denir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.