26.11.2014 - 02:30 | Son Güncelleme: 26.11.2014-2:30 A-A+

Hüzünlü ama umutlu bir aile ve aşk hikâyesi

Alaaddin Film’in yapımcılığını üstlendiği ‘Bizim Hikâye’ filminin; hikayesi Şükran Erdoğan, Hakan Kandal ve Fatih Hocaoğlu’na, senaryosu ise Seda Altaylı Turgutlu ve Yasin Uslu’ya ait. Yönetmenliğini Yasin Uslu’nun yaptığı film senaryosu kadar güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Hüzünlü ama umutlu  bir aile ve aşk hikâyesi

MAGAZİN SERVİSİ

Filmde Cansel Elçin, Haluk Piyes, Sera Tokdemir, Naz Elmas, Burcu Kıratlı, Çiğdem Batur, İbrahim Kendirci, Erdinç Gülener, Şebnem Dilligil, Bulut Köpük, Nil Keser ve Ahmet Mekin gibi ünlü isimler yer alıyor. Sarsıcı hikâyesi ve tüm insanların yüreklerine dokunacak senaryosuyla vizyona girdiğinde ve sonrasında çok konuşulacak olan filmin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Bir süre önce Sinop, Trabzon ve Rize’de çekimleri tamamlanan filmin İstanbul‘da çekilecek olan sahneleri için hazırlıklara başlandı.

Çalışmalar 3 yıl sürdü
1980 darbesinde gururu, itibarı zedelenen, inancı ve düşüncesi ne olursa olsun haksız yere hüküm giyen insanların ve geçmişten bugüne uzanan hüzünlü bir ailenin ve aşkların hikâyesinin anlatıldığı filmin çalışmaları ön hazırlıklarıyla beraber üç yıl sürdü. ‘Bizim Hikâye’ 2015’in ilkbahar aylarında vizyona girecek.

Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.