09.02.2018 - 10:59 | Son Güncelleme: 09.02.2018-16:45 A-A+

İlginç 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' tespiti!

Atv'de yayınlanan, başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın rol aldığı 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' hakkında bir izleyiciden gelen "Mafya dizisinde biri öldüğünde herkes hüngür şakır ağlıyor" eleştirisi dikkati çekti.

İlginç 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' tespiti!

Posta Gazetesi'nden Mesut Yar'ın, "Niye Ağlaşıp Duruyorsunuz" başlıklı yazısı şöyle:
"Kenan Akkaş belli ki gerçeklik duygusuna takıntılı bir okurumuz. İlginç bir konuya odaklanmış. 'Söz (Star TV) ve Savaşçı (FOX) gibi dizilerde özel kuvvet askerlerinin düşürüldüğü duygusal duruma itirazım var' diyor ve ekliyor: Kötü karakterlerin ölümsüzmüş gibi gösterilmesi sinir bozucu. İki üç bölümde bu karakterler imha edilsin, yerine gerekirse yenileri gelsin. Olup bitene psikolojik olarak bozulmayız. 
Bitmedi. 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' (Atv) isimli dizi için de bir sorusu var: Yahu bu bir mafya dizisi değil mi? Biri öldüğünde herkes hüngür şakır ağlıyor. Mafya meselesinde iki sonuç vardır. Ya ölürsün ya da ölürsün. Metin olmak lazım!
Ne diyeyim bu da 'Kral çıplak' diyen okurlarımın birinden gelen ilginç tespit serisi işte!"

Bilgi YarışmasıHangisi "Misak-ı Milli" ifadesinin Türkçe karşılığıdır?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.