11.10.2018 - 15:16 | Son Güncelleme: 11.10.2018-15:17 A-A+

Kanal D'den 'Bir Umut Yeter' dizisiyle ilgili kamuoyu duyurusu

'Bir Umut Yeter' dizisinin 6 Ekim Cumartesi akşamı ekrana gelen bölümünde, Çerkes vatandaşların tepkisine neden olan diyaloglar konusunda Kanal D'den açıklama geldi.

Kanal D'den 'Bir Umut Yeter' dizisiyle ilgili kamuoyu duyurusu

Kanal D Kurumsal İletişim Departmanı'ndan yapılan açıklama şöyle:
"Sayın Nusret Baş, Çerkes Dernekleri Federasyonu Başkanı, 
Sayın Yaşar Arslankaya, Kafkas Dernekleri Federasyonu Başkanı,
Ve diğer tüm Çerkes Sivil Toplum Örgütleri kurumsal kimliği altında bütün Çerkes toplumuna duyurumuzdur.

Kanal D ekranımızda, 6 Ekim 2018 Cumartesi akşamı yayınlanan 'Bir Umut Yeter' isimli dizimizin ikinci bölümünde, Çerkes vatandaşlarımızın tepkisine sebep olan hususlar bulunduğunu kamuoyundan öğrenmiş bulunuyoruz.

Konu incelendiğinde; bir kasıtla yapılmamış, tesadüfen bağımsız diyalogların birbiriyle illiyetli olduğu ve Çerkes vatandaşlarımızı hedef aldığı izlenimini verdiğini gelen tepkilerden anlamış bulunuyoruz.
 
Kanal D ve MF Yapım ailesi, senaristimiz Melis Civelek ve tüm oyuncularımız olarak hiçbir vatandaş ayrımı yapmadan tüm Türkiye’yi sevgi ve saygıyla kucakladığımızı belirtmek isteriz.

Konuyla ilgili tüm Çerkes vatandaşlarımız ve ilgili derneklerden, istemeden ve gözden kaçarak yarattığımız hassasiyet için özür dilemeyi borç biliriz. 
Kamuoyuna Duyurulur."

Bilgi Yarışması"Zafer Bayramı"nı hangi tarihte kutluyoruz?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Delikanlım adlı parçasıyla çıkış yapan sanatçımız kimdir?
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.