12.07.2018 - 13:00 | Son Güncelleme: 12.07.2018-14:17 A-A+

Katarina Zarutskie köpekbalığı saldırısına uğradı!

Model Katarina Zarutskie, Bahamalar’ın Exuma adasında fotoğraf çekilmek için poz verdiği esnada köpekbalığı tarafından kolundan ısırıldı.

Katarina Zarutskie köpekbalığı saldırısına uğradı!

ABD'li model Katarina Zarutskie, Bahamalar'daki Exuma adasında fotoğraf çekinmek isterken köpek balığı saldırısına uğradı.
Bir ay önce 19 yaşındaki Katarina Zarutskie, erkek arkadaşı ve ailesiyle Bahamalar'a gitti. 

Genç kız, yemekten dönerken Staniel Cay olarak bilinen bölgede köpekbalıklarıyla yüzen insanları gördü ve onlarla fotoğraf çekilmek istediğini söyledi.Erkek arkadaşının ailesinin endişelerine rağmen Zarutskie karşısına bir kez çıkabilecek bu yüzme deneyimini kaçırmak istemedi ve havuza girdi. Sonra genç kız sırt üstü uzandı ve  köpekbalıklarından bir tanesi kolundan ısırdı.
 
'BU KONTROL EDİLEMEYECEK BİR DURUM'
 
Zarutskie, o anları şöyle anlattı: "Geriye doğru kendimi bıraktım. Sonra köpekbalığı geldi, kolumdan ısırdı ve beni aşağı çekti.Onlar vahşi hayvanlar ve bu kontrol edilemeyecek bir durum. İnsanlara bunu yapmalarını tavsiye ederim ama bu konuda zeki olmalılar. Köpekbalıkları kendi evlerindeler" ifadelerini kullandı.
 
Köpekbalığının taşıdığı bakteriler yüzünden birden fazla antibiyotik kullanan Zarutskie'nin kolu ise iyi durumda.
 
 

Bilgi YarışmasıHangi spor kulübü İzmir'de değildir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.