23.02.2016 - 02:30 | Son Güncelleme: 23.02.2016-2:30 A-A+

Kız kıza buluştular

Şehirli kadınların yeni buluşma noktası olan kizkiza.com, güzellik ve sağlık için özel bir etkinlik düzenledi

Kız kıza buluştular

Atılay Kandemir - Cemiyet Hayatı

Yaklaşık 20 senedir iş hayatında olan Esra Zarakol, Ayşe Ebru Örtemiz ve Elif Deniz Kavasoğlu’nun öncülüğünde kurulan kizkiza.com, hafta sonu renkli bir organizasyona imza attı. Çalışma hayatının yoğunluğu nedeniyle kendilerine zaman ayırma fırsatı bulamayan kadınlar için sosyal bir kulüp olarak tasarlanan kizkiza.com, keyifli grup aktiviteleri düzenliyor.

Beyoğlu The Public Hotel’deki etkinlikte Dr. Seran Göçer, ‘Selülit Tedavisi ve Bölgesel Kilo Kaybetme’ başlıklı sunumuyla güzelliğin ve sağlığın püf noktalarını anlattı. İş ve cemiyet dünyasından çok sayıda ismin katıldığı etkinlikte Göçer,  davetlilerin sorularını da yanıtladı.


Zarakol, Örtemiz ve Kavasoğlu, “Kadınlar yalnızlıktan hoşlanmaz, tek başlarına bir şey yapmaz istemez” fikrinden yola çıkarak kurdukları portalla, gezilerden hobi kurslarına, eğlenceden güzellik sırlarına kadar birçok alanda kız kıza etkinlikler
düzenleyeceklerini söyledi.


Hayalindeki tatil için Butik Oteller’de yerin hazır!

Bilgi Yarışması"Mai ve Siyah, Aşk-ı Memnu" adlı romanları ile tanınan yazarımız hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.