13.01.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 13.01.2018-1:30 A-A+

Koç’tan kestaneli kitap tanıtımı

Koç Holding Başkanvekili Ali Koç’un eşi Nevbahar Koç, İstanbul Boğazı’ndaki  20 yalıyı anlattığı ‘Bosphorus Private’ adlı kitabını özel bir davetle tanıttı.

Koç’tan kestaneli kitap tanıtımı

EMRAH AKÇAAY

Nevbahar Koç, Assouline Türkiye’nin sahibi İrem Kınay’la İstanbul’u tanıtmak için hazırladığı ‘Bosphorus Private’ adlı kitabı için, özel bir davet düzenledi. Geçtiğimiz haftalarda Londra’da gerçekleşen tanıtımla piyasaya sürülen kitabın Türkiye tanıtımı, önceki akşam Bebek Assoline’de yapıldı. Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinin katılımıyla gerçekleşen kokteyle, sokak kestanecisi getirildi. Davet sahibi Nevbahar Koç, bir ara cep telefonuna sarılarak kestanecinin fotoğraflarını çekti. Misafirlere kestane ikram edilirken, tanıtımı yapılan kitap 390 TL’ye satışa     sunuldu. Boğaz’daki     20 yalının kapılarının açıldığı, Emre Güven’in fotoğraflarıyla süslü kitapta; Tommy Hillfiger ve Cher gibi isimlerin İstanbul anıları da yer alıyor. Ali Koç ve çocuklarının yalnız bırakmadığı Nevbahar Koç, kitapları imzalamayı da ihmal etmedi. 


Yeni yıl öncesi bu 4 klişeyi atlamayın!

Bilgi Yarışmasıİki solistin birlikte şarkı söylemelerine ne denir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.