16.03.2015 - 11:07 | Son Güncelleme: 19.03.2015-15:39 A-A+

Komedi Türkiye oldukça eğlendirdi! İzle

TV8 ekranlarında yepyeni bir yarışma başladı. Türkiye'nin en komiğinin seçileceği Komedi Türkiye isimli yarışmada sürpriz isimler yer alıyor. İlk bölümü ile dün akşam ekrana gelen Komedi Türkiye jüri üyeleri ve oyuncu koçları ile ilgili ayrıntılar haberimizde..

Komedi Türkiye oldukça eğlendirdi! İzle

Komedi Türkiye”de amatör komedyenler, profesyonel oyuncular eşliğinde hünerlerini sergiliyor!
 
7 amatör komedyen !
 
Gülse Birsel ve Gani Müjde’nin kaleme aldığı skeçlerde tüm hünerlerini sergiliyorlar!
 
Komedi Türkiye’de ekibe sahnede performanslarıyla eşlik edecek ve sahne arkasında oyuncu koçu olarak çalıştıracak ünlü oyuncular: Bartu Küçükçağlayan, Ömür Arpacı, Derya Karadaş, Murat Akkoyunlu olacak. Ayrıca her hafta bir ünlü oyuncu skeçlerde konuk olacak.  İlk haftanın konuğu Sarp Apak !
 
Skeçlerde ayrıca  yer alacak profesyonel oyuncular:  Ünal Yeter, Seda Fettahoğlu, Tuğba Çom, Öznur Serçeler ve Diren Polatoğulları !
 
 
 
Sunucu: Burcu Esmersoy !
 
Amatör komedyenler, ünlü oyuncularla birlikte oynadıkları skeçlerde Gülse Birsel,  Gani Müjde ve Haluk Bilginer’in karşısında en iyi performanslarını gerçekleştirmeye çalışacaklar.
 
Komedyen adaylarının skeçlerdeki performanslarını jüri ve ünlü oyuncular ayrı ayrı puanlayacak. En az puanı alan aday  Komedi Türkiye yarışmasına veda ederken, elenen yarışmacının yerine bir sonraki hafta yeni bir komedyen adayı katılacak ve heyecan hiç durmadan artacak.
 
Usta jüri üyelerinin karşısında skeçlerini oynayacak yarışmacılar için Türkiye’nin en komik ismi seçilmek hiç kolay olmayacak.
 
Gülse Birsel’in editörlüğünde,  Gani Müjde ve Gülse Birsel’in usta kalemlerinden çıkan skeçler,  ünlü oyuncuların eşsiz performansları ve komedyen adaylarının heyecanı ile izleyicileri kahkaha dolu anlar bekliyor.
 
Komedi Türkiye ilk bölünüyle 18 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00'de TV8'de.
 
 
 
 
Bilgi YarışmasıDelikanlım adlı parçasıyla çıkış yapan sanatçımız kimdir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.